We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Press announcements

3-27-2014


21:30 Imaginární fotbal v Gutech slaví 10 skutečných let

Právě dnes je tomu 10 let ode dne, kdy jsem zapadl do téhle zelené bažiny, ze které nejde vylézt, i když už mě v ní vlastně nic nedrží. Snad na pár lidí, které jsem v ní potkal a kteří mají stejný problém jako já. Takže tady vlastně smrdím zbytečně. Ale co už, dám si dalších deset a pak se rozmyslím, co dál.

6-15-2012


19:57 A to je vše, přátelé!

Kikso končí, tož to já musím taky. Ale vydržel jsem o dva roky déle!

Ale neplačte, budu poblíž a až se mi bude chtít, tak vám to zase natřu.

Nebo taky ne...

2-17-2011


21:44 Tiskové prohlášení

Toto je tiskové prohlášení, které se ti musí líbit!

9-3-2010

2-6-2010


16:13 Kozel zahradníkem

Aitzol Raposo, jedna z ikon našeho velkoklubu, se dnes rozloučila se svou aktivní kariérou. Do klubu přišel před necelými 15 sezónami a ve svých 205 zápasech vstřelil 117 branek. Jeho nezanedbatelný přínos však spočíval i v jiných oblastech hry, což v jedné z mnoha odehraných sezón krásně dokumentovala jeho pozice jednoho z nejtrestanějších hráčů světa. Nutno přiznat, že rozhodčím většinou nebylo co vyčítat.

A když už jsem se zmínil o rozhodčích, bylo by záhodno říci, že Raposo se s nimi bude setkávat i nadále, neboť před pár dny složil zkoušky a již brzy rozšíří jejich řady.

Za všechnu černou práci ti, milý Raposo, děkujeme a přejeme mnoho chutných kapříků na talíři.

12-11-2009


18:12 Shrnutí poháru

V prvním kole jsme vypráskali jakési pražáky, v druhém Moraváky a ve třetím kole se brněnští Buldoci tak vylekali, že radši ani nenastavili. K průšvihu se schylovalo ve čtvrtém kole, ale gutské ovečky se Predátory zastrašit nenechaly.

První prestižní zápas nás čekal v šestém kole, ale ani stehnoroidy nadopovaní advokáti neuspěli a mohli se jít zase učit.

O pár týdnů později nadešel další důležitý zápas, tentokrát proti filozofům z Ivančic a ty není radno podceňovat, neboť dokážou ukecat kohokoliv, klidně i rozhodčí. Náš trenér však o poločase, ve které jsme prohrávali 2:0, zařadil trailer z filmu Ghost Busters a výsledkem bylo, že i tento výlet na jih Moravy skončil úspěšně.

Po ivančických duších nás čekal další starý známý, tentokrát z největší pláže u nás. Po bojovném výkonu jsme dokázali urvat velice prestižní vítězství a přestože se následné semifinále s mimozemšťany proměnilo v nepěknou exhibici, nelze celkové vystoupení v poháru hodnotit jinak než jako velice povedené.

11-12-2009


17:48 Zázraky se dějí, ale duchové nejsou

V 10. kole poháru, do kterého gutský velkoklub postoupil poprvé ve své historii, nás čekal soupeř se jménem jen o něco méně slavným - Ghosts Ivancice. Ten navíc vede manažer, se kterým už náš hlavní gazda vypil nejeden krygl zlatavého moku. Šlo tedy o hodně, především o možnost posmívat se soupeři.

Po sobotním ligovém zápase, který jsme i přes průběžné hrůzostrašné skóre 0:3 dovedli do remízového konce, nás čekal papírově ještě vyrovnanější zápas. Po poločase však duchové vyhrávali 2:0 a někteří naši fanoušci radši spěchali na vlak, aby večer stihli poslední autobusovou linku do Gutů (a nemuseli jít pěšky jako po většině předchozích kolech). Ale museli toho litovat, protože naši vidláci se opět dokázali vzchopit, gólem v 77. minutě snížili a dvě minuty před koncem dokonce vyrovnali. Soupeř už se nedokázal oklepat a v prodloužení inkasoval potřetí.

V dalším kole nás čeká soupeř, kterému rozhodně máme co vracet: (156637818). A taky že vrátíme! Asi. Snad. Možná.

10-9-2009


00:22 Pachuť

Právě jsme se vrátili z exkurze v KFC a řeknu vám, to jejich "jídlo" se nedá žrát...

9-21-2009


14:18 Dvoutisícovka zdolána

Právě dnes je tomu přesně 2000 dní, co se v Gutech poprvé objevil Josef Holeček (díky špatné klávesnici matrikářky Holeèek) a zahájil tak skvostnou cestu našeho týmu do druhé ligy. Během této doby stihl dosáhnout krásně kulatého čísla v počtu odehraných soutěžních zápasů (128), ke kterým přidal 101 utkání v přátelácích. Při pohledu na 63 soutěžních gólů (z pozice záložníka) snad ani není nutné hovořit o jeho nebývale vysokém přínosu pro tým. Ačkoliv Pepík už měsíc laboruje se zraněním (holt už není nejmladší), do důchodu se rozhodně nechystá a už teď se těší, až se zase projde s míčem u nohy středem hřiště (o běhu už v jeho věku nelze hovořit).

Za pozornost stojí, že dvoutisícího jubilea nedosáhl jen Pepík Holeček, ale i samotný klub. Pít se však bude především na Pepíka, protože si to zaslouží. Na zdraví!

8-7-2009


00:10 Metaxa slaví. Už zase.

Středeční přátelské utkání bylo jubilejním 200. zápasem Tomáše Příhody v gutském dresu a hráč známý jako Metaxa proto na svou počest nastoupil s kapitánskou páskou na lokti. Po pěti minutách však spolu s Evženem Moravcem přišel k lavičkám se slovy "Je tu hyc jak v gucanovej stodole, serymy na to, puście tam ty nasze dziecka", na což pětatřicetiletý Raposo reagoval tím, že vyskočil z lavičky, serval kapitánské céčko z Tomášova rukávu a začal se rozcvičovat. Než mu trenér stačil cokoliv říct, křupání jeho starých kostí už se rozléhalo po poloprázdném ázerbájdžánském stadiónu.

Samotný zápas dopadl i díky tomuto střídání neslavně, ale vodku tam mají dobrou.

Previous page 1 2 3 4 5 Next page
 
 
Server 096