We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

[Intervija] voldemarz un another, 2. daļa

28. novembrī sākas šīs sezonas HM turnīrs, un arī divas komandas no Latvijas izmēģinās savus spēkus: pagājušas sezonas Virslīgu uzvarējusī Kickallica voldemarz (2339094) vadībā un pagājušās sezonas Latvijas kausu ieguvusī Riga Gunners another (343470) vadībā. Lai diskusijas par spēlēm būtu interesantākas, izlēmām publicēt mūsu abu sarunu vienam ar otru - par HT, HM, un citām interesantām lietām!

Ierobežotā zīmju skaita dēļ saruna divās daļās. Sākums te: (14355)


another: Varbūt vari nedaudz pastāstīt par sevi ārpus HT? Lai lietotāji uzzina, ka esi teiksim 8. klases skolniece, vai arī 60 gadīgs bankas prezidents.

voldemarz: Man ir 24, studēju Dānijā datorgrafiku. Esmu liels sporta fans, kad vien ir iespēja, mēģinu uzspēlēt basketbolu vai futbolu. Pārāk daudz laika pavadu interesējoties par notikumiem pasaulē. Un klausos ne tikai Metallica :), vairāk esmu kritis uz post-roku, re, pierādījums http://www.last.fm/user/voldemarz/

Es domāju tad tev arī jāpastāsta lietotājiem ar sevi

A: Man 27, dzīvoju Londonā, esmu režisors, arī liels sporta fans. Reizi nedēļā spēlēju futbolu - 11 pret 11, īstā angļu garā. Esmu labās malas aizsargs, citreiz spēlēju arī kā labās malas pussargs. Klausos lielākoties elektronisko mūziku. Bet mūsdienās robeža starp elektronisko un akustisko sāk izzust. http://www.last.fm/user/gpunkts/ mans pierādījums ;)

V: Varbūt ir kādas izmaiņas, ko tu gribētu HT redzēt?

A: Pa lielam laikam nē. ar HT fīčām ir tā, ka labākie spēlētāji pielāgojas jebkurai situācijai. bet cilvēkiem ir problēmas aprasti izmainīties. tāpēc bieži vien pat labas izmaiņas pavada nebeidzami protesti. Kā Tev?

V: Man laikam HT izmaiņas ir bijušas pa prātam. Īpaši priecē lojalitātes fīča. Starp citu rīt ir HM spēles. :) Kāds noskaņojums? Kā vārtsarga problēmu domā risināt?

A: Grūti problēmu risināt - domāju, ka visi supporteri jau visu ir sapratuši :) Naudas liekas pašlaik nav. Ir tikai viens veselības updeits, uz ko varu cerēt!!! Bet pretinieks labi zināms - esam HT vidē pazīstami jau vairākas sezonas - caur 3 federācijām: Tactics un WMD. Pilnos sastāvos domāju, ka arī izbraukumā varētu pacīnīties, bet bez GK – neiespējami

Kādas Tev domas par HM pretinieku savējo? Esi jau izpētījis komandu? Ir kādas vājās vietas?

V: Izpētīts ir, izskatās ņemams. Vājākā vieta viņam uzbrukums, kas labi priekš manis. Formas viņam pasūdīgas. Šodien gan ir notirgojis jaunieti pa 900k, droši vien pastiprināsies. Viņam tikai 3 aizsargi un 1 wingeris pagaidām, tā kā pārāk daudz iespēju variācijām viņam nav. Redzēs, kā būs, katrā ziņā man būs ļoti interesanti.

Varbūt tu, kā jau tur pabijis, vari man kaut ko ieteikt?

A: Galvenais - spēlēt pēc iespējas vairāk spēles, un spēlēt pēc iespējas biežāk mājās :)

V: Izklausās pēc plāna :) Kolumbijas forumā vēl nav HM topika, nav ko paspiegot

A: Saprotu, ka nekā īpaši negatavojies HM? Neesi iepircis nevienu tanku?

V: Vienu latviešu midu iepirku, bet par baigo tanku viņu nenosaukt. Vienkārši pārējiem formas sūdīgas un gribējās nodrošināties kamēr bija kas ņemams tirgū. Viens galvainis. Es vēl nejūtos nobriedis ņemt HM, vēl jāpaaugas. Dažas pārmaiņas komandā ir ieplānotas nākotnei un šī sezona liekas labs laiks tās veikt

A: Ja godīgi - nevaru iedomāties situāciju, kurā es sev uzstādītu mērķi ņemt HM. Veiksmes gadījumā visādi var notikt - kā saka pie formām labām varu normāli iebraukt 400 hatstatos, bet tur jau jācīnās ar tādiem, kam ir 450 un vairāk - un neesmu tāds mazohists, lai gribētos tādus reitingus sasniegt

V: Tāpēc es arī spēlēju CA :) Ideālā gadījumā gribu ļoti elastīgu komandu, kas var piemēroties jebkādam pretiniekam.

A: Kādi vispār Tev mērķi HT? Kaut kad veici ierakstu parādot, ka katru sezonu uzlabojas rādītāji - kā tendence bija pēdējās divās sezonās? Turpinājās? Virslīgu esi uzvarējis - tagad mērķis kauss? Vai vēlreiz uzvarēt? Vai citi mērķi?

V: Mērķis uzvarēt visur, bet ne jau tā par katru cenu, bet ar tādu savu iedomāto komandas modeli, kam lēnām tuvojos. Galvenais turēt līmeni un turpināt attīstīties, tad uzvaras nekur nepaliks. Nākamajā sezonā pēc tā ieraksta laikam neauga, bet iepriekšējā sezonā atkal auga. Kausu arī gribētos protams, bet līga tomēr svarīgāka. Un tev? Man jāgatavojas sezonai, kad tu nāksi atpakaļ uz Virslīgu!

A: Agrāk mērķis bija uzspēlēt virslīgā, pēc tam - uzvarēt, kaut kā vienmēr viņi pieaug. Divreiz uzvarēt Virslīgā ir vairākām komandām izdevies, bet 3reiz - tikai viena komanda to ir izdarījusi. Es arī gribu :) Labs motivators ir valentain - mans principiālākais pretinieks HT :D neatļaut viņam pārāk tālu atrauties trofeju skaitā ;) un saglabāt pārsvaru savstarpējās spēlēs!

V: Es gribu četras Virslīgas :D

A: Tev ir kāds principāls pretinieks?

V: Laikam nav. Principiālākais ir tas, ko es konkrētajā brīdī uzskatu par stiprāko LV. Tāda kā sevis pārbaude

A: Un kurš tas ir pašlaik?

V: Domāju, Valentain. Liels potenciāls ir Shadow of Cat, bet manuprāt viņam pāris lietas vajadzētu darīt savādāk. Burl ir nauda, bet viņš to ne pārāk izmanto savā labā.

Kā tev izskatās? Varbūt esi ievērojis kādu citu, ka tuvākajā laikā varētu sākt nopietni augšā jaukt gaisu?

A: Virslīgai vairs tik ļoti nesekoju, bet Wizzards izskatās interesanti, ja vēl midu varētu nedaudz uzlabot, noteikti būtu stiprākais. Biju daudz vairāk no Airētājiem gaidījis.

V: Viņš (Wizzards) no kausa izkrita...

A: Varēs līgai koncentrēties. Ja neskaita pagājušo sezonu - man pašam allaž kausā slikti gāja.

V: PIC iztrūkums tik agri galīgi nepalīdz

A: Noslēgumā varbūt varētu skart tēmu, kas pašlaik ļoti aktuāla - Latvijas HT diskusiju telpa. Viedokļi daudzi un dažādi. Vārdi – skaļi. Ko Tu domā? Redzi būtiskas atšķirības no agrākiem laikiem?

V: Atšķirības, protams, redzamas, galvenais - personāži mainījušies. Manuprāt mazāk ir spilgtu personāžu un konstruktīvu diskusiju. Īpaši daudz laika diskusijām neveltu, vienkārši nav tam laika. Tāpēc mani vērtējumi ir samērā virspusēji. Piemēram, vēlēšanas agrāk bija daudz saspringtākas.

A: Varu piekrist Tev - manuprāt galvenā problēma ir tieši personībās. Man pat liekas, ka amatpersonas ir kļuvušas paaudzēm mainoties daudz pielaidīgākas.

V: Par izlasēm neesi domājis? Tu, manuprāt, vēl nekad neesi trenējis?

A: Neesmu gan trenējis, kandidējis esmu tikai vienreiz - Kuveitā (un divreiz nenopietni Itālijā, bet tas neskaitās)

V: Kāpēc ne LV?

A: Esmu nedaudz bijis saistīts ar LV izlasi - caur LIAK. Es pašlaik vispār laikam neredzu sev pieejamu laiku ko tādu uzņemties. Domāju, ka zināšanas un pieredze man būtu, bet laika pašlaik gan nav. Cenšos veltīt to mazāk HT - tā jau ne visai izdodas :) Būtu izlase - tad vispār nesanāktu.

Kā Tu? Daudzi allaž teikuši, ka nepieciešamas svaigas asinis, konkurence. Varbūt vēlies iesaistīties?

V: Es jau gribētu, bet man arī ar laiku ir galīgi švaki. Var teikt, ka tas viens no mērķiem. Tuvākajās 4 sezonās katrā ziņā tas nenotiks. Vispirms arī gribās ar klubu sasniegt iecerēto līmeni un tad varēs koncentrēties uz noturēšanu. Pagaidām vēl esmu attīstības fāzē.

A: Nu OK, tad veiksmi rīt HM, veiksmi Virslīgā, un cerams, ka šosezon uzvarēšu Tevi kausa finālā!

V: haha. Es varētu arī samierināties ar tikšanu finālā iesākumam :) Veiksmi tev un vārtsargam ar ;)


Ja kāds svarīgs jautājums nav uzdots un atbildēts, vai vienkārši vēlies par šo rakstu diskutēt, to var darīt komentāros šajā tēmā: (15365777.1). Un pats galvenais - visi sekojam HM spēlēm!

2011-11-28 17:10:54, 1686 views

Link directly to this article (HT-ML, for the forum): [ArticleID=14354]

 
 
Server 095