We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Poland »   Overview 

Poland Poland

National Info

Season 47 is being played right now.

Has 20 regions and is located in Europe. Currency is zł.

Out of 35 496 available teams, of which 0 are active, 219 are logged in.

Hattrick Press

7-27-2015 MPHT Lubenia czyli "Maraton zabawy" (2)

Kiedy w piątkowe popołudnie dotarłem z kompanią do "Maratonu", większość już widziała specyficzne ustawienie stolików w charakterystyczne 4 litery MPHT. Od razu po krótkim rozpoznaniu byłem przekonany, że ośrodek "Maraton" jest dla nas: Hattrickowców z krwi i kości, właśnie stworzony.
Spotkanie towarzyskie w wieczór poprzedzający Turniej piłkarski zwane Biforem pod wieczór, rozpoczęło się na dobre. Bardzo szybko zapełniły się stoliki pokerowe, ale tego wieczoru jeszcze nie zdominowane przez blindy i strity.
Gdy degustacje trunków głównie piwnych nabierały rozpędu, rozpoczęły się pierwsze sparingi piłkarzyków, szwędaczki około-miejscowe oraz wzajemna gwara wszelaka przeplatała się ze sobą jak nitki makaronu w rosole. Można było spotkać osobiście najstarszego gracza hattricka ,osławionego już na świecie Ignaca. To była przyjemność poznać także jego kompanów. W pełni nasyconym (kram specjałów z ręki prezesa chyba ty) i napojonym, nie można jednak było zbyt łatwo dotrzeć do miejsca spoczynku.
Do prawie 3. w nocy czas spędziłem przy "uformowanym" kanapowym stoliku na pięterku, gdzie porwała mnie zgraja BAHów[i]. Czas spędzony w doborowym towarzystwie...
Poranek jak poranek... tylko przez pierwszych kilka minut panowało osłabienie w stołówce, ale po pobudzającej kawie i pysznej jajecznicy, każdy był już gotów w podróż ku wyznaczonym obiektom sportowym.

... kilka kilometrów dalej....

Po dotarciu na miejsce, akurat w przypadku mojego zespołu na styk, rozpoczęły się wyczekiwane rozgrywki grupowe. Sprawnie, solidnie przeprowadzone zawody, z tradycyjnym deszczem podczas finałów - zostaną zapamiętane na długo w większości serc, głów i nóg.
Obrońcy trofeum imponowali w karnych, nie pozwalając się pokonać przez cały turniej. Jeszcze lepsze rozgrywki odbywały się na dmuchanych piłkarzykach, gdzie każda partia powinna otrzymać osobny artykuł.
Po rozegraniu wielu zaciętych oraz nie spotkań nadchodził czas wieczornego "party"...

67 views Written by honzy82

Read article

7-24-2015 MPHT Lubenia czyli "Maraton zabawy" (1)

To już ponad miesiąc minął - według kalendarza gregoriańskiego, kiedy opuściliśmy gościnną Lubenię na Podkarpaciu. Mimo, że zloty w grodzisku Lubeńskim odbywały się tu już w X wieku, dopiero ten z 2015 roku przechodzi do annałów owej miejscowości!

W pierwszej kolejności śpieszmy podziękować zespołowi organizacyjnemu w składzie:Jacynt, Mirwir, Pietrov, chyba_ty, Brodal, cybadrian, Monty (zaocznie).

Panowie - niech najlepszym komentarzem będą podziękowania i opinie uczestników Mistrzostw Polski Hattricka 2015, którzy jawnie lub w stanie pomrocznym uznali imprezę za "niemożliwie przesadzoną" świetną zabawą! "Poematy miłosne" zapewne docierają z najdalszych zakątków kraju, a ja dodam od siebie, że zadowoliliście Nas pełnym profesjonalizmem, połączonym z umiejętnym spontanem turniejowo - imprezowym. Gratulujemy stworzenia epickich Mistrzostw jeszcze raz!

Gratulujemy medalistom rozgrywek piłkarskich:

1 RW Łódź
2 Mistrzowie
3 HT Lnisno


oraz wszystkim pozostałym gwiazdom piłkarskiego turnieju.Gratulujemy zwycięzcom turniejów:

Pokera - Bjoern
Piłkarzyki - Giallo + SzuszekByło bardzo emocjonująco.

Zapraszam do lektury o refleksjach i wspomnieniach ludzi Hattricka po zakończonych MPHT 2015. (Dziękuję wszystkim za odpowiedzi).
Przeżyjmy to jeszcze raz!

154 views Written by honzy82

Read article

7-19-2015 Zdrowy rozsądek, a emocje w HT

Warto kierować się emocjami w tej grze, nawet jeśli nie przyniesie to nam wielkich sukcesów.

185 views Written by UnicornPL

Read article

7-9-2015 -kaczus- walczy o najwyższe cele z polską reprezentacją

" (...)zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby awansować dalej (...)" - obiecuje selekcjoner.

Rozmowa z selekcjonerem reprezentacji Polska: -kaczus- (3917165).

145 views Written by Dovco_HandF

Read article

6-21-2015 15-latek z barcelońskiej szkółki: Matilx

Rozmowa z Matilx (12607091), prezesem klubu Huragan Jabłonna Polska (475527), z którym wywalczył Puchar Dożynkowy VIII Ligi - Puchar ligowy 3-go poziomu.

W Hattricka zaczynał grać jak miał lat 13. Dziś jest jednym z najbardziej ogarniętych graczy młodego pokolenia w HT. Trenuje w szkółce "Barcelony"... Czy czeka go taka sława jak Grzegorza Krychowiaka z Sevilli? Być może i być może to jest jego pierwszy wywiad w życiu z tysięcy, jakie jeszcze udzieli w przyszłości. Tego ci Mateuszu życzę w imieniu redakcji Hattrick Press Polska.

244 views Written by Dovco_HandF

Read article

6-17-2015 Największe stadiony świata

222 222 widzów może zgromadzić Rykowisko - numer jeden nad Wisłą, którego właścicielem jest prezes Jelyn (11659396). Ile może pomieścić największa arena świata i gdzie się znajduje?

375 views Written by Snowid

Read article

6-15-2015 MPHT - 20.06.2015 Lubenia - zapowiedź (3/3)

Zakończenie "Wstępu" do tegorocznego MPHT!


I to już ostatnie odpowiedzi tego expresowego przeglądu wszystkich drużyn, biorących udział w Turnieju Piłkarskim, który zawsze jest esencją każdego MPHT.

Wnioski ze wszystkich wypowiedzi zostawiam Tobie, drogi Czytelniku.

187 views Written by honzy82

Read article

6-14-2015 MPHT - 20.06.2015 Lubenia - zapowiedź (2/3)

Na MPHT pojawi się rzesza ludzi pozytywnie zakręcona i nastawiona na fajną zabawę. Towarzyszyć nam w niej będą nie tylko zawodnicy, sędziowie, ale także ich przyjaciele, rodziny, a może nawet potomkowie. Na arenie zmagań nie zabraknie ani krowy, ani kraty piwa czy 0.7 połączonych z pizzą i grillowaniem. Dobra zabawa udzielać się będzie także tym, którzy pozostawią na boisku serce lub inne swoje członki, by zdobyć puchar tak pięknie wyglądający na zdjęciu. Czy jedziemy dla zabawy, czy gryźć trawę, albo nawet ją palić, niech towarzyszy nam wszechogarniające hasło Fair-play i Respect:)

239 views Written by honzy82

Read article

6-13-2015 MPHT - 20.06.2015 Lubenia - zapowiedź (1/3)

Wraz z końcem wakacji 2014 roku, po jedenastej edycji MPHT w Siedlcach, w duszach społeczności Hattricka zapanowała niepewność spowodowana brakiem odpowiedzi: gdzie ta ferajna spotka się za rok. Od jakiegoś czasu ogrom pracy organizacyjnej mistrzostw - odstrasza ewentualnych gospodarzy. Jednakże chęć corocznego spotkania się jest o wiele silniejsza niż myśleliśmy.
Wkrótce do Zurichu wpłynęły dwie oferty. Obie spod rzeszowskich miejscowości Lubenia oraz Straszydle. Ta pierwsza bardziej rzeczowa poparta odpowiednim przelewem do Trynidadu oraz zapewnieniem odpowiedniej dystrybucji biletów przez pana Kazia Grenia. Druga oferta "odstraszyła" głosujących, zatem jednogłośnie orzeczono, że MPHT 2015 odbędą się w miejscowości Lubenia.
Termin 20 czerwca 2015 roku uroczo wpasował się w przedurlopowy gorący okres, lecz mamy zapewnienia, że tradycyjny deszcz się pojawi.
Za organizację odpowiada tajemnicze Podkarpackie Stowarzyszenie Promocji Sportu HT w osobach jacynt_LP (9483937), Mirwir_LP (9156562), Brodal-UoH(12570154), pietrov_89_LP (1932797), chyba_ty(12902745) oraz grafik cybadrian (11901424).
Aby nie chylić czoła w podzięce przed zachodem słońca ich zasługi docenimy po Mistrzostwach Polski Hattricka.

288 views Written by honzy82

Read article

6-12-2015 Dopiero ten sezon zapoczątkuje naszą drogę w górę!

Zapraszam na rozmowę z Prezesem partizant1980(8685479), właścicielem Pafnucego Altmana (308533838).

216 views Written by jacynt_LP_

Read article

Previous page 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Next page
 
 
Server 095