We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Poland »   Overview 

Poland Poland

National Info

Season 47 is being played right now.

Has 20 regions and is located in Europe. Currency is zł.

Out of 35 496 available teams, of which 22 965 are active, 284 are logged in.

Hattrick Press

8-29-2015 Pzemo87: Hattrick buduje napięcie niczym filmy Hitchcock'a!

Rozmowa z Pzemo87 (4014409), prezesem klubu Oleśniczka CF (1819597), z którym wywalczył Szmaragdowy Puchar Drugiej Szansy VIII Ligi - Puchar ligowy 2-go poziomu w jego 3. odsłonie.

Bohater tej rozmowy przyznaje, że przy pierwszym podejściu do Hattricka zabrakło mu cierpliwości, chciał dużo i szybko, a tak się nie da.

25 views Written by Dovco_HandF

Read article

8-25-2015 Trening będzie mozolniejszy i to boli - mówi AngeloKSM

Rozmowa z prezesem AngeloKSM (8466925), prezesem klubu Orzeł Pustyny (476148),z którym zdobył Puchar Dożynkowy - Puchar krajowy 3-go poziomu.

Orzeł Pustyny jest zwycięzcą już po raz drugi Pucharu Dożynkowego!

93 views Written by Dovco_HandF

Read article

8-19-2015 Na co pozwoli HT-bug? - pyta retorycznie -Piotr-

Rozmowa z -Piotr- (5732777), prezesem klubu Stomil Orneta (1304693), który wywalczył Puchar VIII Ligi - Główny puchar ligowy w jego 3. edycji.


Odpadł "kiedyś" z barażu o Ekstraklasę, ale liczy, że jeszcze uda mu się w niej zagrać w przyszłości...

96 views Written by Dovco_HandF

Read article

8-16-2015 "Finałów się nie gra, je się wygrywa" cytuje di Stefano: Maxiuss (2/2)

Dokończenie interesującej rozmowy o Hattricku, Bayernie Monachium i... sami przeczytajcie o czym jeszcze z Maxiuss (8590904), prezesem klubu Shepherd of Horses! (1051933).

112 views Written by Dovco_HandF

Read article

8-16-2015 "Finałów się nie gra, je się wygrywa" cytuje di Stefano: Maxiuss (1/2)

Rozmowa z Maxiuss (8590904), prezesem klubu Shepherd of Horses! (1051933), z którym zdobył Rubinowy Puchar Drugiej Szansy VIII Ligi - Puchar ligowy 2-go poziomu w jego trzeciej edycji.

Mottem klubowym jest myśl H. Jacksona Browna:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

132 views Written by Dovco_HandF

Read article

8-2-2015 MPHT Lubenia czyli "Maraton zabawy" (3)

Wieczorny after to moment, na który się czekało przez cały dzień. Po wyczerpującym ciało bieganiu za okrągłą kulką, nadszedł czas na strzelenie paru browarków lub nie zmarnowaniu kilku setek. Nie było już powagi podczas wręczania nagród i pucharów dla zwycięzców turnieju. Czasu na odświeżenie umysłu mało, gdyż szybko startował turniej gier pokerowych oraz "piłkarzyków". Zielone stoliki zatem opanowały bardzo skupione i poważne twarze znane z gry na powietrzu.
Przy stoliku z "kołowrotkami" zaś bardzo wesoło się działo.
Jeszcze weselej przy wspominanym już stoliku M&Ms. Mistrzowie i Masakratorzy bardzo szybko "rozbujali" cała imprezę, przy czym nie można było także nie dostrzec szybkich strat personalnych. Wkrótce cały "Maraton" nie posiadał już żadnego wpływu na nie kontrolujących się uczestników aftera...
Przy stoliku "piłkarzyków" półfinały w trakcie których Dangerman miał już poważne problemy z piłeczkę po tych swoich 11 browarach. Do mikrofonu dopadli inni uczestnicy, a Królik zgotował podczas finału nie przerwane salwy śmiechu. Ostatecznie "gospodarze" oddali zwycięstwo w trzeciej partii:Giallo i Suszek.
Dochodziła 2:30, gdy poznaliśmy zwycięzcę pokera. Dwa razy "all in" w końcówce podnosił nas z krzeseł i dopiero za drugim razem szczęście pomogło prezesowi Bjoern!
Wydawałoby się, że to koniec kart na ten wieczór, jednak nici z tego. Ostatni goście skupili się już bliżej baru, gdzie poleciały regionalne specjały poszczególnych prezesów. Każdy chwalił się, co przywiózł a świadomość, co raz to bardziej upadała. W to wszystko wkomponował się ze swoim pomysłem pewien krupier, który sprawiał, że obwód stolika przestał lubić niskie karty, a może jednak polubił, bo nikt nie zwracał chwilę później już uwagi na to, że w każdym rozdaniu były po 4 "dwójki". Kto nie umarł ten zdrowy? O to zapytajcie Prezydenta i Becherówki Przemqa.

Ja w chwilę potem (tj. ok 5:00) opuściłem plac boju, lecz podobno niektórzy jeszcze zasypali przy konsoli...

124 views Written by honzy82

Read article

7-27-2015 MPHT Lubenia czyli "Maraton zabawy" (2)

Kiedy w piątkowe popołudnie dotarłem z kompanią do "Maratonu", większość już widziała specyficzne ustawienie stolików w charakterystyczne 4 litery MPHT. Od razu po krótkim rozpoznaniu byłem przekonany, że ośrodek "Maraton" jest dla nas: Hattrickowców z krwi i kości, właśnie stworzony.
Spotkanie towarzyskie w wieczór poprzedzający Turniej piłkarski zwane Biforem pod wieczór, rozpoczęło się na dobre. Bardzo szybko zapełniły się stoliki pokerowe, ale tego wieczoru jeszcze nie zdominowane przez blindy i strity.
Gdy degustacje trunków głównie piwnych nabierały rozpędu, rozpoczęły się pierwsze sparingi piłkarzyków, szwędaczki około-miejscowe oraz wzajemna gwara wszelaka przeplatała się ze sobą jak nitki makaronu w rosole. Można było spotkać osobiście najstarszego gracza hattricka ,osławionego już na świecie Ignaca. To była przyjemność poznać także jego kompanów. W pełni nasyconym (kram specjałów z ręki prezesa chyba ty) i napojonym, nie można jednak było zbyt łatwo dotrzeć do miejsca spoczynku.
Do prawie 3. w nocy czas spędziłem przy "uformowanym" kanapowym stoliku na pięterku, gdzie porwała mnie zgraja BAHów[i]. Czas spędzony w doborowym towarzystwie...
Poranek jak poranek... tylko przez pierwszych kilka minut panowało osłabienie w stołówce, ale po pobudzającej kawie i pysznej jajecznicy, każdy był już gotów w podróż ku wyznaczonym obiektom sportowym.

... kilka kilometrów dalej....

Po dotarciu na miejsce, akurat w przypadku mojego zespołu na styk, rozpoczęły się wyczekiwane rozgrywki grupowe. Sprawnie, solidnie przeprowadzone zawody, z tradycyjnym deszczem podczas finałów - zostaną zapamiętane na długo w większości serc, głów i nóg.
Obrońcy trofeum imponowali w karnych, nie pozwalając się pokonać przez cały turniej. Jeszcze lepsze rozgrywki odbywały się na dmuchanych piłkarzykach, gdzie każda partia powinna otrzymać osobny artykuł.
Po rozegraniu wielu zaciętych oraz nie spotkań nadchodził czas wieczornego "party"...

172 views Written by honzy82

Read article

7-24-2015 MPHT Lubenia czyli "Maraton zabawy" (1)

To już ponad miesiąc minął - według kalendarza gregoriańskiego, kiedy opuściliśmy gościnną Lubenię na Podkarpaciu. Mimo, że zloty w grodzisku Lubeńskim odbywały się tu już w X wieku, dopiero ten z 2015 roku przechodzi do annałów owej miejscowości!

W pierwszej kolejności śpieszmy podziękować zespołowi organizacyjnemu w składzie:Jacynt, Mirwir, Pietrov, chyba_ty, Brodal, cybadrian, Monty (zaocznie).

Panowie - niech najlepszym komentarzem będą podziękowania i opinie uczestników Mistrzostw Polski Hattricka 2015, którzy jawnie lub w stanie pomrocznym uznali imprezę za "niemożliwie przesadzoną" świetną zabawą! "Poematy miłosne" zapewne docierają z najdalszych zakątków kraju, a ja dodam od siebie, że zadowoliliście Nas pełnym profesjonalizmem, połączonym z umiejętnym spontanem turniejowo - imprezowym. Gratulujemy stworzenia epickich Mistrzostw jeszcze raz!

Gratulujemy medalistom rozgrywek piłkarskich:

1 RW Łódź
2 Mistrzowie
3 HT Lnisno


oraz wszystkim pozostałym gwiazdom piłkarskiego turnieju.Gratulujemy zwycięzcom turniejów:

Pokera - Bjoern
Piłkarzyki - Giallo + SzuszekByło bardzo emocjonująco.

Zapraszam do lektury o refleksjach i wspomnieniach ludzi Hattricka po zakończonych MPHT 2015. (Dziękuję wszystkim za odpowiedzi).
Przeżyjmy to jeszcze raz!

256 views Written by honzy82

Read article

7-19-2015 Zdrowy rozsądek, a emocje w HT

Warto kierować się emocjami w tej grze, nawet jeśli nie przyniesie to nam wielkich sukcesów.

265 views Written by UnicornPL

Read article

7-9-2015 -kaczus- walczy o najwyższe cele z polską reprezentacją

" (...)zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby awansować dalej (...)" - obiecuje selekcjoner.

Rozmowa z selekcjonerem reprezentacji Polska: -kaczus- (3917165).

202 views Written by Dovco_HandF

Read article

Previous page 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Next page
 
 
Server 096