We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Czech Republic Czech Republic

National Info

Season 43 is being played right now.

Has 14 regions and is located in Europe. Currency is Kč.

Out of 10 920 available teams, of which 8 260 are active, 293 are logged in.

Hattrick Press

3-23-2015 Povolební studio aneb volby trošku jinak

Celý minulý týden se odehrával lítý boj několika manažerů o uvolněný post šéftrenéra národního týmu, ano, byly volby. Na každém nároží visely plakáty toho či onoho kandidáta, mě tím dokonce polepili i bránu borců na stadionu. Zaplať Bůh, že kandidaturu podalo „jen“ sedm uchazečů (v Itálii jich bylo více jak 30). Z těch sedmi statečných se jich šest rozhodlo jít s kůží na trh a svolali i nějaké ty veřejné mítinky na konferenci. Nic se nerozdávalo, i když krabice s banány byly připraveny a někdy už se i pootevíraly. Mítinky byly bouřlivé, takže už všichni víme, o kolik vzroste výkon rychlému křídlu, když na něho mrkne blondýnka a o kolik klesne výkon silovému útočníkovi, když se na něho zamračí rozhodčí. Dokonce na jeden mítink přišlo i několik manažerů přímo z nákupu s platem vajíček, takže u některých kandidátů jsme rovněž zjistili, jak rychle umí kličkovat…

My jsme se rozhodli pojmout to trošku jinak, podívat se kandidátům tak říkajíc „pod sukýnku“ a zjistit o nich něco bulvárního, co by nám i pan Novotný záviděl. Proto jsme kandidáty oslovili s jedenáctkou otázek – šest se týkalo jejich osobnosti a ve zbývajících pěti jsme se zeptali na záludnosti HT. Nečekejte však žádná zásadní odhalení, všichni se už odhalili na konferenci.

P.S. Odpovědi jsem neupravoval. Myslím, že osobitý styl některých kandidátů k nim prostě tak nějak patří (nebo třeba budete překvapeni jako já). Pořadí odpovědí je podle toho, jak mi dorazily od jednotlivých kandidátů, preference v tom nehledejte.

166 views Written by HPE-Meda_Beda

Read article

3-4-2015 Branky, body a hlavně novinky - zpravodajský server o Hattricku je tu

Svět Hattricku je rozmanitý, obrovský, plný zajímavostí i novinek. Nicméně manažeři mají většinou čas maximálně na správu vlastního klubu, kočírování svých hráčů, personální řízení zaměstnanců a tak dále. Na pročítání obyčejných zpráv a zajímavostí Hattricku už však zbývá pramálo času. I proto spouštíme nový zpravodajský web HATTRICK ŽURNÁL, který bude v přijatelné míře přinášet to nejzajímavější, co se na Hattricku odehraje, uskuteční, vymyslí i upeče. Nebudou chybět ohlasy reprezentačních trenérů po zápasech, rozbory herních novinek na Hattricku, sem tam se zaměříme i na ligová zpravodajství.

300 views Written by Domorodcovo

Read article

2-27-2015 Vzestup nových sil!

V těchto dnech jsem na Hattricku, na globální sekci Hattrick Press, narazil na velmi zajímavý článek, rozhovor s třemi manažery, kteří v té poslední kompletní sezóně dokázali získat vůbec první svůj titul v nejvyšší soutěži. Letos se dvěma z nich podařilo trofej obhájit, ale následující rozhovor, který jsem volně přeložil do češtiny z původního článku A spring of new forces! (18672) od manažera wild_canary, se týká právě těch tří loňských mistrovských titulů. Celý rozhovor obsahuje některé velmi zajímavé pasáže, a také zamyšlení. Tak tedy příjemnou zábavu.

277 views Written by Domorodcovo

Read article

1-22-2015 Golden Generation Revisited

Po více jak třech letech jsem se rozhodl aktualizovat svůj pohled na zlatou generaci. Nekladu si za cíl dát nějaký univerzální návod, protože nic takového neexistuje. Berte to prosím i jako upozornění, že to, co tady popíšu, nemám vyzkoušené a nevím, kam se s tím dostanu. Mám za sebou přinejlepším dvě sezóny cesty, kterou jsem se po mnoha omylech a nedotažených pokusech rozhodl vydat.

751 views Written by bitner

Read article

1-3-2015 Rozhovory s manažery - HT-Johan

Před nedávnem (25.12.2014) vyšel na globálním HT Pressu rozhovor s jedním se zakladatelů Hattricku - manažerem HT-Johan.

My - tedy manažeř keebak (9793408) a Meda_Beda (9118186) - jsme pro vás připravili "federální" verzi tohoto rozhovoru.

Originál článku od manažera Paliim (9160546) je k nahlédnutí zde (18358)

366 views Written by HPE-Meda_Beda

Read article

12-6-2014 Rozhovory s manažery - 7. díl (GM-Kylee)

Máme tu další díl našich/vašich rozhovorů.
Tentokráte se náš deník zaměřil na trenéra naší U 20.
A kdo že to vlastně ten Kylee je a co nám vše o svém HT životě řekl?

422 views Written by -Traged-

Read article

10-24-2014 Rozhovory s manažery - 6. díl (Meda_Beda)

Po delší odmlce je tu další díl z řady rozhovorů.
Tentokráte reportér vyzpovídal našeho editora.
Kdo že to vůbec je ten Meda_Beda? Inu, podívejte se sami...

568 views Written by -Traged-

Read article

10-1-2014 Brrm, brrrm: the match engine!

Dnes (1.10.2014) celosvětově vychází na HT Press článek o tajemném Match Engine. Pro odborníky asi nepřinese mnoho převratných zjištění, ale pro nás, "intuitivce", se třeba stane zlatou studnicí informací. Při jeho překladu jsem využil konzultací u "našich" znalců a odborníků, kteří si mi s překladem vydatně pomohli, za což jim patří obrovský dík. Věřím tedy, že článek přinese něco nového pro většinu manažerů a že poslouží nováčkům při pochopení této hry. Konec povídání, tady to je:

Match engine: nechvalně známý generátor událostí zápasů, které nakonec určí konečný výsledek zápasu. Jedná se pravděpodobně o nejčastěji kritizovanou část hry (ne vždy oprávněně) a také část, kterou by uživatelé chtěli nejvíce vylepšit a opravit (a buďme upřímní: hlavně po prohře).
Často láteříme nad jeho výpočty a vymlouváme se na Random, ale víme vůbec, jak tento generátor funguje?
V tomto článku se vám pokusíme přiblížit jeho funkčnost. Po přečtení pak třeba bude schopnější při sestavování svých sestav a plánování různých taktik svého týmu a hlavně pochopíte, zda je chyba na straně generátoru zápasu nebo u klávesnice vašeho PC (tabletu, mobilu, …)

Neváhejte tedy a čtěte dál!

1200 views Written by HPE-Meda_Beda

Read article

8-1-2014 Noví zaměstnanci. Co to vlastně je?

Ne, tenhle článek vám neodpoví na to, proč to HTs udělali, a ani vám neporadí, jaké rozložení zaměstnanců si zvolit. Cílem tohoto článku je shrnout přehledně všechna fakta o této novince a pokusit se zamyslet, co nám nový systém dá, co nám vezme a jak ovlivní hru. Článek vychází necelou sezonu po uveřejnění této novinky, takže na hodně závažné závěry je ještě brzy, mnohé věci se však projevují již nyní. Pojďme se na to tedy společně podívat.

953 views Written by Sithorin-Onemes-

Read article

7-28-2014 Mistr strateg nebo líný flákač?

Letošní sezona byla, alespoň co se týče Poháru, velice zajímavá. Manažer z nejnižší soutěže, dalo by se říct z ligového pralesa, kosil jednoho prvoligistu po druhém a konference se díky němu změnily v bitevní pole. Vzduchem nelétaly nože, ale banány. Ve chvíli, kdy se HT's snaží strategii syslů co nejvíce omezit, do toho manažer Ellydone (5397227) lidově řečeno praštil a se svým týmem Ellysion of Kyrenayke (892829) se rozhodl zaútočit na triumf v Českém poháru. Jeho cesta skončila a Ellydone, v jedné ruce svírající trofej z Poháru a v té druhé lahev šampaňského, se uvolil poskytnout rozhovor.

1009 views Written by Sithorin-Onemes-

Read article

Previous page 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next page
 
 
Server 095