We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Slovakia »   Overview 

Slovakia Slovakia

National Info

Season 41 is being played right now.

Has 8 regions and is located in Europe. Currency is €.

Out of 10 920 available teams, of which 2 823 are active, 14 are logged in.

Hattrick Press

9-14-2015 Rozhovor s HPE-Dantekavalom

V tomto článku sa zoznámite s hlavnou osobou pracujúcou na novom zápasovom generátore. Reč je o manažérovi HPE-Dantekavala (10800601), ktorý je najnovším členom tímu vývojárov Hattricku.

Láka vás zistiť viac noviniek o novom zápasovom generátore, ku ktorému Hattrick smeruje a aké zmeny čaká HT Press?

Samozrejme, že viac sa dozviete z článku, takže vám nemôžem prezradiť všetko už na začiatku. A aby som nezabudol, dajte si k nemu nápoj Ouzo, je to Grék.

103 views Written by LA-keebak

Read article

7-31-2015 Tréningové nastavenia a ich vplyv na rýchlosť tréningu

Dlho som rozmýšľal ako najjednoduchšie potenciálnym trénerom U20 reprezentantov po lopate vysvetlím, prečo je potrebné najať toľko a toľko asistentov, takého a takého trénera a nastaviť 100% intenzitu tréningu. Vysvetleniam som sa vždy vyhol, pretože by to bolo na dlhý text a proste som len napísal: "Odporúčame minimálne solídneho trénera, najlepšie však výborného, minimálne troch asistentov v súčte 12, čím viac tým lepšie, maximálnu intenzitu tréningu a kondičku na začiatok niekde medzi 5-12%." Ale prečo? Čo tým získam? Aký konkrétny vplyv to má na môjho hráča? Ako to pomôže U20 a môjmu tímu? Toto sa určite prehnalo hlavou zopár manažérom, ktorí dostali do pošty odporúčané tréningové nastavenia. Tak sa teda na to skúsme pozrieť.

276 views Written by Dzejar

Read article

4-29-2015 Starec a Hattrick

Slávnu myšlienku „človeka možno zahubiť, ale nie poraziť,“ napísal Ernest Hemingway v diele Starec a more. Táto veta naozaj sedí na jedného z manažérov Hattricku – 80 ročného ignac35 (5827577). Toto je rozhovor s ním – najstarším manažérom v Poľsku a možno aj na celom svete.

(http://s8.postimg.org/xttl3nc91/80_years_old_user.jpg)

682 views Written by LA-keebak

Read article

3-14-2015 Príbeh Dňa svätého Hattricku

Je to veľmi schoene príbeh, ako tomu hovoríme v Nemecku.
Možno niektorí z vás poznajú tieto schoeneho veci?
Veci, ktoré neočakávate a nerozumiete im.
Ale nejakým zvláštnym spôsobom – máte ich radi.

456 views Written by LA-keebak

Read article

2-22-2015 Boj o doplnkové poháre

Mnohými zatracované poháre s prívlastkom drahokamov boli od zavedenia terčom posmechov. Nízke odmeny, nemožnosť nastaviť prístup k zápasu a iné okolnosti odradzovali časť manažérov, ktorí hovorili o ich neatraktivite. Veľa sa toho zmenilo, keď Štatistický úrad Futbalovej Asociácie Hattricku ohlásil zmeny v návštevnosti doplnkových pohárov. Iná skupinka manažérov si už na začiatku krok ich pridania do hry pochvaľovala a zdá sa, že teraz už bojuje veľká časť klubov v tejto súťaži naplno. Poďme sa spoločne pozrieť na to, ako sa bojovalo o doplnkové trofeje v ich druhej sezóne.

654 views Written by LA-keebak

Read article

2-12-2015 Strastiplná cesta pohárom - ako som priviedol trofej pod hrad Matúša Čáka

12 kôl, jednoduché, vyrovnané a aj na prvý pohľad neriešiteľné zápasy - tak by sa dala na úvod charakterizovať cesta Slovenským pohárom. Prejsť túto cestu bez zaváhania sa v našej krajine podarilo len zlomku manažérov, preto sa dá povedať, že sa jedná o veľký úspech.

889 views Written by tragedius

Read article

1-3-2015 Rozhovory a manažery - HT-Johan

Před nedávnem (25.12.2014) vyšel na globálním HT Pressu rozhovor s jedním se zakladatelů Hattricku - manažerem HT-Johan.

My - tedy manažeř keebak (9793408) a Meda_Beda (9118186) - jsme pro vás připravili "federální" verzi tohoto rozhovoru.

Originál článku od manažera Paliim (9160546) je k nahlédnutí zde (18358)

647 views Written by HPE-Meda_Beda

Read article

12-21-2014 Cesta za prvou medailou

14.4.2014 sa skončili šestnáste voľby trénera reprezentácie U-20. Víťazom sa stal manažér Dzejar (9015375), ktorý prakticky nemal vážneho protikandidáta a so ziskom 72 hlasov z celkových 119 jasne opanoval lavičku mladšej reprezentácie. Dzejarova kandidátska reč hlásala: "Hattrick je hra! Poďme sa hrať, mať dobrú náladu pri sledovaní SVK U20 a popri tom sa pokúsme dosiahnuť čo najlepší výsledok!" Ja som sa rozhodol položiť mu zopár otázok, ktoré by mali odkryť hlavne jeho myšlienkové pochody počas dvoch sezón, ktoré na lavičke reprezentácie strávil.

753 views Written by LA-keebak

Read article

10-1-2014 Zápasový generátor

Zápasový generátor je to, čo vytvára všetky udalosti v zápase na Hattricku a nakoniec určí konečný výsledok. Je pravdepodobne najkritizovanejšou súčasťou hry (nie vždy oprávnene) a časťou, ktorú by užívatelia najradšej videli vylepšenú a vynovenú (buďme úprimní, najmä po prehratom zápase). Ale zatiaľ čo väčšina z nás si na ňu sťažuje, ste si istí, že viete ako naozaj funguje? V tomto článku sa pokúsime vysvetliť úplne všetko! Spôsobom čítania a učenia budete mať možnosť zlepšiť svoje zápasové plány, a čo je dôležitejšie, nabudúce, po prehratom zápase napriek lepším ratingom v každom sektore sa budete môcť sťažovať lepším spôsobom.

Užite si to!

1032 views Written by LA-keebak

Read article

7-16-2014 Ako vychovať hráča pre reprezentáciu U20 - časť 1.

Aký je to pocit vychovať si svojho U20 reprezentanta? Aké je to sledovať v piatok večer zápas kvalifikácie či MS, v ktorom nastúpi práve ten Váš obľúbenec? Čo všetko musíte urobiť preto, aby sa do reprezentácie vôbec dostal? Ak to chcete naozaj vedieť prečítajte si tento článok, pozostávajúci z dvoch častí. V prvej časti sa dozviete všeobecné poznatky ohľadom získania hráča, jeho tréningu a ďalšie veci potrebné k jeho výchove. Druhú časť venujeme náhľadu na požiadavky na hráča určeného pre reprezentáciu U20 ako sú špeciality, vhodnosť veku, potrebný podiel kondície a samotná úroveň trénovaných vlastností. Článok je určený pre všetkých. Tak pre nováčikov, pre ktorých by tento článok mal byť akýmsi návodom na tréning, ako aj pre tých skúsenejších manažérov, ktorí by mali na základe článku rozprúdiť diskusiu a priniesť nové nápady smerom k výchove U20 reprezentanta.

1557 views Written by Dzejar

Read article

Previous page 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Next page
 
 
Server 096