We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Slovakia »   Overview 

Slovakia Slovakia

National Info

Season 44 is being played right now.

Has 8 regions and is located in Europe. Currency is €.

Out of 10 920 available teams, of which 2 549 are active, 9 are logged in.

Hattrick Press

4-4-2016 A na siedmy deň stvoril Bob Sunesson rozdelenie šancí

Priznajme si, nikto nemôže popierať, že rozdelenie šancí je najdiskutovanejšou témou vo svete Hattricku. Či už sa na túto tému pozeráme ako na príliš náhodnú alebo príliš predvídateľnú, neprejde týždeň, aby na konferenciách nebol tento algoritmus súdený. Takže, na čo vo svojej kancelárii myslel Bob Sunesson, keď rozdelenie šancí navrhol? Poďme to zistiť. Začneme krokom späť a pozrieme sa, ako šance fungujú vo všeobecnosti.

715 views Written by LA-keebak

Read article

3-31-2016 Božský, božskejší, najbožskejší

- Tréner Bob! Prosím, stopni môj tréning, veď už som božský hráč!
- V žiadnom prípade, potrebujeme viac a viac... pokračuj v tréningu!

629 views Written by LA-keebak

Read article

3-3-2016 Krok za krokom ako vyhrať Hattrick Masters

Tento zápas (530033543) je jeho rekordom. Hral normal (nie MOTS), na druhej strane hráči boli v skvelej forme. Možno je to aj svetový rekord:

Show spoiler

Jeho tím je výsledkom pomalého budovania s ohľadom na budúcnosť (krok za krokom). Bol to dlhý proces.

Ako sa dá vychovať takýto tím - to si môžete prečítať v nasledujúcom rozhovore s manažérom Thomas-T (3725093), majiteľom klubu Wild Oscar (166187) z Nórska, ktorý vyhral Hattrick Masters v sezóne 60.

786 views Written by LA-keebak

Read article

2-22-2016 Záznamy z minulosti U20 - 2. časť

Pokračovanie článku Záznamy z minulosti U20 - 1. časť (19459).

653 views Written by Koco23

Read article

2-22-2016 Záznamy z minulosti U-20 - 1. časť

Slovenská reprezentácia U-20 bola pre nadchádzajúce Majstrovstvá sveta XXIV, ktoré sa uskutočnia v Pobreží Slonoviny, vyžrebovaná do 1. kvalifikačnej skupiny (/World/WorldCup/?cupId=149&cupSeriesUnitId=1225). Kvalifikačný žreb nám nadelil bojovať proti týmto súperom:

U-20 Nederland (Holandsko)
U-20 Brasil (Brazília)
U-20 Rossiya (Rusko)
U-20 Dominican Republic (Dominikánska Republika)
U-20 Slovenija (Slovínsko)
U-20 Senegal (Senegal)
U-20 Moçambique (Mozambik)

Pre zaujímavosť som si dovolil pre Vás skompletizovať štatistiky o umiestnení nás aj našich súperov v celej histórií MS U-20, samozrejme pokiaľ to archív dovoľuje. K tomu som doplnil jednoduchú štatistiku všetkých odohraných vzájomných zápasov s jednotlivými reprezentáciami.

Poznámka autora: Môj laicky názor, tak ako môžeme jednoducho postúpiť do ďalšej fázy MS U-20, tak jednoducho môžeme skončiť aj na 6. - 8. mieste skupiny.

685 views Written by Koco23

Read article

2-17-2016 Rozhovor so zlatými trénermi U-20

Hovorí sa, že funkcia národného trénera vyžaduje veľa zodpovednosti kvôli dosiahnutiu stanoveného cieľa a tiež sa treba uistiť, že komunita je spokojná s výsledkami národného tímu. Ale skutočným hrdinom je len ten manažér, ktorý dosiahne na zlatú medailu na Majstrovstvách sveta.

Ako chutí víťazstvo? Opýtali sme sa "zlatých trénerov", manažérov, ktorý vyhrali Majstrovstvá sveta U-20 – tých najlepších z najlepších.

Tu sú odpovede trénerov, ktorí získali zlaté medaily.

693 views Written by LA-keebak

Read article

2-14-2016 Rozhovor so zlatými trénermi

Hovorí sa, že funkcia národného trénera vyžaduje veľa zodpovednosti kvôli dosiahnutiu stanoveného cieľa a tiež sa treba uistiť, že komunita je spokojná s výsledkami národného tímu. Ale skutočným hrdinom je len ten manažér, ktorý dosiahne na zlatú medailu na Majstrovstvách sveta.

Ako chutí víťazstvo? Opýtali sme sa "zlatých trénerov", manažérov, ktorý vyhrali Majstrovstvá sveta – tých najlepších z najlepších.

Tu sú odpovede trénerov, ktorí získali zlaté medaily.

646 views Written by LA-keebak

Read article

11-16-2015 Je Čile najlepší tím na svete?

Na základe tvaru územia je Čile bez pochyby jednou z najzaujímavejších krajín sveta. Tiahne sa vyše 4300 km po západnom pobreží Južnej Ameriky, ale v najširšom bode nemá viac než 350 km. Na Hattricku patrí s približne 6800 užívateľmi medzi 20 najväčších krajín. V poslednej dobe sa ale stalo reprezentačným fenoménom. Posledné 3 svetové šampionáty sa vždy objavili vo finále, dva razy si odniesli zlaté a raz strieborné medaily a súperov drtia vlastným štýlom, dnes už preslávenou taktikou 4-4-2 CA. Jedni ju oslavujú, ďalší nenávidia a hovoria, že Čile malo iba šťastie.

Cesta na vrchol je nepochybne veľmi dlhá a náročná. Prakticky každú sezónu vývojári ovplyvňovali zmenami celý Hattrick, niekedy išlo o zmeny kozmetické, inokedy o zásadné. Jedno však ostalo po starom. Systém reprezentačných tímov. Napriek tomu sa už veľmi dlho bojuje hlavne o zálohu. Ak chcel byť niekto úspešný, razil svoju cestu s pomocou rozostavenia 3-5-2, ktoré sa neskôr pretransformovalo pre použitie dvoch technických defenzívnych útočníkov. Každopádne, vždy išlo o maximalizáciu zálohy. Nech si pozrieme ktorékoľvek finále, uvidíme vždy toto rozostavenie. Jedinú výnimku tvorili prípady, kedy nejaký reprezentačný tím potreboval v semifinále šampionátu MOTS (zápas sezóny) a tak kvôli nižšej nálade v tíme odohral finále v obrannejšom rozostavení.

1077 views Written by LA-keebak

Read article

11-3-2015 Ako zvoliť správneho trénera reprezentácie

Koncom každej sezóny si manažéri všetkých krajín Hattricku volia národného trénera. Voľby U-20 tímu striedajú voľby NT, pričom volebné obdobie trvá dve sezóny.

1097 views Written by LA-keebak

Read article

9-14-2015 Rozhovor s HPE-Dantekavalom

V tomto článku sa zoznámite s hlavnou osobou pracujúcou na novom zápasovom generátore. Reč je o manažérovi HPE-Dantekavala (10800601), ktorý je najnovším členom tímu vývojárov Hattricku.

Láka vás zistiť viac noviniek o novom zápasovom generátore, ku ktorému Hattrick smeruje a aké zmeny čaká HT Press?

Samozrejme, že viac sa dozviete z článku, takže vám nemôžem prezradiť všetko už na začiatku. A aby som nezabudol, dajte si k nemu nápoj Ouzo, je to Grék.

1103 views Written by LA-keebak

Read article

Previous page 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next page
 
 
Server 095