We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Slovakia »   Regions »   Žilinský 

Žilinský

Regional info

Country: Slovakia
Number of teams: 1661
Number of online users: 0
Weather: Partially Cloudy Partially cloudy
Forecast for tomorrow: Partially Cloudy Partially cloudy
Latitude: 49°13'N
Longitude: 18°46'E

Today

(14:06) MŠK Žilina 1908: Zmena filozofie tímu

Po nenaplnení očakávaní manažéra pre opätovný návrat do 4 ligy sme pristúpili k radikálnym zmenám v kádri a následnému predaju platovo najdrahších hráčov z kádru, ktorých výsledky až na de Colosíu boli priemerné a až príliž kolísavé. Do tímu zapracujeme vlastných odchovancov, ktorí dlhodobo vykazujú skvelé výkony v U17 a na nich postavíme novú filozofiu tímu. Smutným konštatovaním ostal fakt, že spomínaných hráčov sme dokázali predať iba za ich zlomkovú cenu a tak ani do kasy nepribudli potrebné financie na dotvorenie kádra.
Od nového systému si v rozpätí 4 sezón sľubujeme veľké zmeny a počítame aj s vypadnutím do nižšej ligy, ktoré by nám relatívne mohlo priniesť zaplnený štadión na domácich zápasov a tým vykázanie ekonomickej stabilizácie s posunom k výrazným ziskom. Fanúšikov prosíme o plnú podporu v tomto prebudovávaní a hlavne trpezlivosť k návratu na 4ligové trávniky.

S pozdravom MŠK Žilina 1908

5-2-2015

(21:50) OLD BOYS PIPIJA TURČIANSKE TEPLICE: Sezónny polčas

Ešte pred pár hodinami som si bol istý,že s polčasovým postavením budem nadmieru spokojný.Omyl.V mojom vnútri je sklamanie,zlosť a zmiešané pocity.
Úvod sezóny nám moc nevyšiel,hoci dve remízky (516784541), (516784550) zo súperových ihrísk nie sú zase až tak zlé.Táto prehra (516784563) ma však dorazila a aj keď je liga vcelku vyrovnaná a do konca sa to môže ešte kadejako pokrútiť,domáce zaváhanie sme si nemali dovoliť.Už je to raz tak,stratené treba získať vonku.Topánka nás tlačí najmä v útoku,čoho som si vedomí,ale už pár týždňov naháňame nejakého TOP kanoniera,ktorý by zahnal naše strelecké suchoty.Samozrejme rád by som Slováka,ceny sú však neraz premrštené.Ak sa v najbližších dňoch neobjaví nikto,kto by ma očaril,siahneme aj po cudzopasníkovi.
Jediné,čo ma fakt teší,je že "Šaman" znova napreduje,len dúfam,že si zranenia vybral na dostatočne dlhú dobu.
Hlavy hore chlapci z OB,ako hovorí(spieva) Wabi Daněk:Nevadí,zase bude líp...

Ranking

 
 
Server 096