We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Slovakia »   Regions »   Košický 

Košický

Regional info

Country: Slovakia
Number of teams: 1123
Number of online users: 0
Weather: Sunny Sunny
Forecast for tomorrow: Sunny Sunny
Latitude: 48°43'N
Longitude: 21°15'E

8-15-2014

(21:39) Tommi Gunz: Prvy hrac v U20

Dnes si hrac z nasej dorast. akademie Jozko Visvarda (386414660) prvykrat zahral za reprezentaciu. Na ihrisko sa dostal vdaka zraneniu spoluhraca v 40. minute. Prajeme mu este vela startov a vela stastia v zapasoch a nech sa mu podari dostat sa na MS.

(13:37) FK Spišská Nová Ves: O zápase

V prvom rade potrebujeme získať informácie o súhre základnej zostavy, respektíve dosadiť posledné miesta v zostave. Víťazstvo by nás potešilo a dalo by sa čakať, že ak budú hráči plniť taktické úlohy, tak budeme na strane víťazov. Netreba však zabúdať že je to len predsezónny priateľák.

8-13-2014

(14:58) FK Spišská Nová Ves: Začiatok

Milí Novovešťania, z tohoto klubu plánujem rýchlo vytvoriť čo najkvalitnejší manšaft, aby som Slovensko preslávil aj za hranicami. Verím že ak budeme toho roku podávať výkony, ktoré zodpovedajú našim kvalitám, tak spoločnými silami postúpime do vyššej ligy.

8-9-2014

(11:56) HCFCDIckCKošice: DICk

Mám malý dick

8-6-2014

(12:08) AS MOUSETRAPS: Mousetraps z kola von !!!

"Tak toto nie, chlapci, takto sa futbal nehrá. Prvé kolo pohára a hneď vypadnutie", rozčuľoval sa tréner Luis Gomicio v šatni po zápase z mužstvom Novejsa, v ktorom Mousetraps prehrali na pokutové kopy 1:3.
Ako ďalej informoval tlačový hovorca tímu, management klubu je sklamaný z prístupu najmä starších, skúsených hráčov. Všetci futbalisti dostanú pokuty, vedenie stanoví v najbližšom období priority a ciele, ktoré ak nebudú splnené, tak sa niektorí budú musieť z klubu porúčať.

 
 
Server 096