We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Slovakia »   Regions »   Košický 

Košický

Regional info

Country: Slovakia
Number of teams: 1123
Number of online users: 0
Weather: Partially Cloudy Partially cloudy
Forecast for tomorrow: Overcast Overcast
Latitude: 48°43'N
Longitude: 21°15'E

9-17-2014

(02:24) OFK Trnava pri Laborci: Nové dresy

Manažment klubu v týchto dňoch navrhol nové dresy pre zbytok aktuálnej sezóny. Základnou sadou sa stali čiernožlté pruhované dresy v kombinácii so žltými trenýrkami. Druhou variantou je sada svetlých "maslových" dresov s nápisom "OFK" v kombinácii s čiernymi trenýrkami. V nových domácich dresoch sme odohrali aj dnešný priateľský zápas.

(02:09) OFK Trnava pri Laborci: OFK Trnava - FC Nr. 0:3

Programom dnešného večera bol priateľský zápas s tímom z vyššej súťaže FC Nr. Stretnutie sa odohralo na našom štadióne a prehrali sme ho 0:3. Duel poskytol možnosť vyskúsať mnohých nových hráčov a predovšetkým tých, ktorí nedostávajú veľa príležitostí v ligových stretnutiach. Bol takisto prvým zápasom a možno jedinou skúškou pre veľkú skupinu nováčikov bojujúcu o stále miesto v kádri. Z tejto skupiny hráčov si trénerovú priazeň získali jedine krídelník Noah Gadella a útočník Albin Landlind. Na odchode zrejme bude zvyšná skupina "testovaných" - Ciuche, Huerco, Nestler, Eriksson. Z nášho stáleho kádra zaujali striedajúci útočníci Eske a Bukoven. To je z dnešného "priateľáku" všetko, zajtra nás čaká druhý ligový zápas dorastencov. Tak do toho!

9-13-2014

(19:53) OFK Trnava pri Laborci: Premiéra za nami

Náš klub dnes odohral svoj prvý zápas. Úlohu favorita zvládol a tím FC piesok zdolal na jeho štadióne hladko 6:0. Prevaha nášho OFK bola zjavná počas celého zápasu. Dvoma gólmi sa zaskvel Miloslav Ondriška, po jednom pridali František Lapšanský, Eduard Lašák, Rastislav Vojnar a Ján Bukoven. Perfektný výkon podali v ofenzíve Erik Jasenický a Ján Hodoško. Slabina sa po prvom zápase ukazuje v bráne, Peter Kupec aj napriek čistému kontu nepôsobil sebaisto. Vydarenú premiéru však máme za sebou, tak hor sa do ďalšej práce.

9-11-2014

(16:57) OFK Trnava pri Laborci: Voľba kapitána

Blíži sa prvý zápas a tak bolo na čase zvoliť nového kapitána. Voľba padla na odchovanca klubu, Jána Hodoška. Jeho zástupcami budú Erik Jasenický, Pavol Kuleša a Rastislav Vojnar.

(15:47) OFK Trnava pri Laborci: Ďalší hráči na skúšku

Manažment klubu zháňa ešte jedného útočníka, na týždňovú skúšku tak prichádzajú José Huerco a Albin Landlind.

 
 
Server 095