We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Turkey »   Regions »   İstanbul 

İstanbul

Regional info

Country: Turkey
Number of teams: 3184
Number of online users: 0
Weather: Partially Cloudy Partially cloudy
Forecast for tomorrow: Partially Cloudy Partially cloudy
Latitude: 41°1'N
Longitude: 28°58'E

Yesterday

(16:58) Mekonomi: Başarımız

Öncelikle Mükemmel işler yapıyoruz gerçekten yenilceğimizi düşünüyordum. Saygı duyarım ancak Menajerler arası kalite farkı maçı berabere bitirmemizi sağladı açıkcası kazanabilirdikte son dakikalarda malasef kalemizde gol gördük önemli değil bu sezon bitti artık bizim için. Kızilis takımının kaybetmesini tuhaf görüyorum işler kızıştı üst tarafta Ama şunu söyliyeyim ben kizils takımınıda çok beğenmedim geçen haftadan zaten bu bütçelerle bu ligde oynamalarıda çok manidar açıkcası uzun lafın kısası bizim klübün 2 000 000 tl bütçesi olsa çok net söylüyorum bakın ! bu ligde geleni gidene 5 lik ederiz. Yener Bahçe takımıyla bidaha ki sezon Şampiyonluk mücadelesi vereceğiz gibi duruyor Kızils takımını şampiyonluk yarışında bir adım önde görüyorum

10-15-2014

(16:44) dark eagle's: Takım

Yeni bir klub ve takımız. Birşeylerin olması yani başarıların gelmesi biraz zaman alacaktır.Ama elimizden gelen en iyi şekilde ve en kısa zamanda takımımızı çok iyi bir takım haline getirmek için elimizden gelen herseyi yapacagız.

(09:38) ayhan.aktas@ntv.com.tr: memnunum

Takımımın yeni sezondaki ikinci karşılaşması ve yine sahadan galibiyetle ayrılıyoruz. Öncelikle oyuncularımı kutlamak isterim. Deplasman yada kendi evi fark etmiyor bizler için. Çok çalışıp lige de ağırlığımızı koyacağız.

10-12-2014

(22:23) Dieselpower F.C.: Dieselpower F.C.

İlk resmi maçımda 3 puan'ı hak ederek kazanan oyuncularımı tebrik ediyorum.Maça istediğimiz gibi başladık ve istediğimiz gibi bitirdik.Oyun içinde kopukluk yaşamadan,tekniğimize ve taktiğimize sadık kalarak maçı kazanmayı bildik.Yediğimiz basit gole rağmen oyundan kopmadık.Kümede dengeyi korumamız adına çok çok önemliydi.Bu günün üzücü yanı ise kafasında soru işareti bulunan taraftarımız.Sayıca azdık belki fakat takımı destekleyip ateşlediler bu geri dönüşde onların payı büyük.Taraftarlarımızı stada bekliyoruz,Eminim ki onlar da takımın neler yapabileceğini görüyorlar.

(17:11) Gsved FC: Harika bir galibiyet

Bugün müthiş bir oyunla, doğru bir strateji ile en güçlü takımların bile yenilebileceğini göstermiş olduk. Sezon istediğimiz gibi başlayamamıştık ama son haftalarda önemli bir yükselişimiz var. Bugün ligin tek namağlup takımını, ligin liderini 4-1 gibi bir skorla yendik. Bu gerçekten de çok önemli bir sonuç. Böyle önemli bir takıma karşı, ligde oynadığı takımlar arasında kaybetmeyen tek takım olmak da ayrı bir gurur kaynağı arıca.

 
 
Server 095