We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Türkiye »   Regions »   İstanbul 

İstanbul

Regional info

Country: Türkiye
Number of teams: 3185
Number of online users: 0
Weather: Overcast Overcast
Forecast for tomorrow: Partially cloudy Partially cloudy
Latitude: 41°1'N
Longitude: 28°58'E

Yesterday

(10:08) Sultanahmet J.K.: POJAM UTD 0-2 Sultanahmet: One Step Closer To Glory!

After a fantastic win at the Jacob Miller Arena last evening against our main rival in the title race, we have extended our lead to 9 points with just 7 games in hand!

By Allah! We're close but we're not there yet. We respect all our opponents equally and we're aware of the quality of their sides so there's definitely quite a few mountains still left to climb.

Despite all the hate speech from our closest rivals, we know we deserve to be in the place we are today. We've fought through thick and thin from the very beginning, we've surpassed everyone's expectations, we've worked hard, we believed in our cause even harder, and Allah (s.w.t) has rewarded our efforts with plentiful bounty.

Their hatred and petty envy merely strengthens our resolve. Surely, the Bundeslokal will be conquered; how blessed the commander who will conquer it, and how blessed his army! Inshallah, we have that blessed commander and we are that blessed army!

7-20-2014

(22:11) OTTOMAN WARRİORS: Hayaldi Gerçek Oldu!!!!

3 sezon sonra IV.ligde Şampiyon olup III.lige çıkma hedefimi gerçekleştimenin mutluluğu içindeyim..İnşallah kalıcı oluruz..ALLAH utandırmasınnn...:D:D:D

(17:39) Gsved FC: Şampiyonluk

Çok uzun bir maratondan sonra 5.lig'e yükselmeyi hakkettik. Taraftarımıza, yönetimimize ve oyuncularıma teker teker teşekkür ederim. Güzel bir sezon oldu, bu sezon şampiyonlukla taçlandırmaktan ziyade bu şampiyonluğu direkt yükselme ile taçlandırmamız çok daha anlamlı. Artık 5.lig'de kalıcı olmaya çalışacağız, transferlerimizi buna göre yapacağız.

(17:15) ARAP KADRİ: +2 averaj

IV. Lige çıktığımda bulunduğum ligin çok zor bir lig olduğunu belirtmiş ve etliye sütlüye karışmadan lig 4.lüğüne razı olduğumu belirtmiştim :))

ama bunun çok kolay bir şekilde bana verilmeyeceğini sağ olsun diğer takımlar gösterdiler :P)

özellikle +15 gol averajım varken, "THE ONE" 'nin son hafta sahipsiz bir takımla oynuyor olması ve benim de güçlü bir rakiple oynayacak olmam son haftayı tam anlamıyla kabusa çevirdi ve nitekim korktuğum az daha başıma gelecekti.

"THE ONE"'nin rakibini 0-10 gibi süper bir skorla yenmesi ve benim altın değerinde attığım 2 gol ile 2-5 yenilmem neticesinde zor da olsa ligi 4. sırada bitirdim.

+15 gollük averajla son haftaya girdik ve +2 averajla zoru başardık :)

bu güzel ligde bulunan tüm takımlara teşekkür ederim, ligden düşenlere geçmiş olsun, şampiyon olan Fener Juniors'a yeni liginde başarılar dilerim. Sıralama maçı oynayacak diğer 2 takıma da başarılar diliyorum.

OH BEEEEEEEEEEEEEEE :))

(17:06) Great Anatolia Sports Club: Yenilmez Şampiyon GASC

İstikrar ve azmin sonucu olarak bir kere daha ispatladık ve inandık. Great Anatolia'nın olduğu ligte başka favori aramayın.

Ranking

 
 
Server 095