We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Neliels kopsavilkums par jaunievedumiem HT

Šeit apkopoti pēdējo pāris gadu svarīgākie jaunievedumi, kā arī izmaiņas Hattrick, kuras varētu būt paslīdējušas garām vai aizmirsušās daļai lietotāju.

# Ja spēlētāju pārdod, viņam līdz ceturtdienas treniņa sākumam (plkst. 18:45**) jāaizvada spēle jaunajā klubā, lai saņemtu treniņu- īpaši svarīgi tas ir u-20 kandidātiem, tamdēļ jaunos talantus neliekam tirgū vēlāk kā pirmdien plkst. 13:00**, lai gadījumā, ja jaunais īpašnieks ir Latvijas klubs, spēlētājs varētu tikt pieteikts spēlei.

# Spēlētājs treniņu saņem par nospēlētajām minūtēm, neatkarīgi no tā vai ir traumēts, kā arī neatkarīgi no traumas smaguma.

# Spēlētāju sniegumu tagad ietekmē lojalitāte- jo ilgāk spēlētājs ir klubā, jo lielāka ir viņa lojalitāte un labāks sniegums laukumā. Jauniešu akadēmijas un jauniešu meklēšanā atrastie spēlētāji saņem mātes kluba bonusu, kas sniegumu uzlabo vēl vairāk. Vairāk par lojalitāti var izlasīt šeit:
(/MyHattrick/Editorials/default.aspx?EditorialID=4961)

# Hattrick reitingu prognozētājs, kas atrodams spēles rīkojumu lapā, ir precīzākais rīks, ar kuru noteikt savas komandas spēku, kā arī eksperimentēt ar dažādām taktikām, taču tas uzrāda tādus reitingus, kādi ir spēles sākumā- tas neparāda izturības ietekmi uz reitingiem.

# Spēlētāju prasmes krītas gan vecuma dēļ (sākot ar 28 gadu vecumu pamazām, kā arī arvien ātrāk līdz ar lielāku vecumu), gan sasniedzot noteiktu līmeni- jebkurā vecumā. Titāniska (15) prasme ir augstākā, kuru sasniedzot, tā nekritīsies automātiski, vismaz ne līdz brīdim, kad prasmes sāk krist vecuma dēļ.

# Drošības kods vairs neeksistē, jo Hattrick izmanto jaunu drošības protokolu- oAuth. Līdz ar to programmas, kas nav tikušas pielāgotas jaunajam standartam, vairs nevar tikt izmantotas (populārākā novecojusī programma ir Hattrick Coach Professional, jeb HCP).

# Maksimālais traumas lielums, ko spēlētājs var gūt spēles laikā, ir 4 nedēļas (+4).

# Spēles rīkojumi jāiesniedz vismaz 20 minūtes pirms spēles- lai nav nepatīkami pārsteigumi ar nesaliktu sastāvu.

# Pretinieka nenovērtēšana var notikt tikai līgas spēlēs, turklāt tā noteikti nevar notikt pirmajās 3 kārtās; gadījumā, ja komandas pārliecība ir „pieklājīga” un zemāka, kā arī, spēlējot sezonas svarīgāko spēli, jeb MOTS. Risks nenovērtēt pretinieku atkarīgs no: punktu starpības starp komandām, vietu atšķirības turnīra tabulā, komandas pārliecības, kā arī attieksmes pret spēli.

# Lai varētu kandidēt vēlēšanās, tev ir jābūt spēlējušam Hattrick vismaz vienu sezonu, un, lai tu varētu balsot, tev ir jābūt bijušam Hattrick vismaz pēdējās četras nedēļas.


** Visi laiki ir norādīti pēc HT pulksteņa.

2012-02-17 18:17:48, 4074 views

Link directly to this article (HT-ML, for the forum): [ArticleID=14828]

 
 
Rate this page
Server 095