We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Kikso opäť na poste trénera NT

Novo zvoleným trénerom NT Slovensko sa opäť stáva manažér kikso (5488550), ktorý zasadne na trénerskú stoličku na ďalšie dve sezóny. Podarí sa mu tentokrát naplniť očakávania komunity a získať s reprezentáciou cenný úspech?

Vo svojej premiére na poste trénera si prešiel ťažkou skúškou, keď sa mu s tímom nepodarilo prebojovať ani cez kvalifikáciu, musel si niekedy vypočuť tvrdú kritiku, ale hádam sa poučil a na otázku či sa mu tentokrát podari väčší úspech odpovedal: "Na to sa odpovedá veľmi ťažko. Asi jediná správna odpoveď je - uvidíme. Myslím, že máme ešte ťažšiu skupinu ako minule, ale sme odhodlaní bojovať."

Pred voľbami tvrdil, že bude lepšie pripravený čeliť ťažkým súperom. Je to pravda, alebo nás iba zavádzal? "Voličov by som určite nezavádzal :) Ja som získal nejaké skúsenosti, nabrali sme nových pomocníkov a aj samotní hráči sú na tom o niečo lepšie ako pred 2 sezónami. Pripravení sme dobre, snáď sa to pretaví vo víťazstvá."

Na otázku, čo bolo príčinou neúspechu sa vyjadril, že "Hlavná chyba bola asi v tom, že nás engine trošku potopil v domácich zápasoch a že som potom nevedel vymyslieť niečo fakt špeciálne, čím by sme tieto straty kompenzovali bodmi z vonku."

Pre Kiksa je priorita NT a niekedy musí tréner urobiť aj kroky, ktoré sa niektorým manažérom nepáčia, narážam na aférku povolania hráča do tímu aj napriek vyslovenému nesúhlasu jedného manažéra (majiteľa hráča). Ale dosť o tom čo bolo a poďme sa venovať tomu čo bude. Popri rozhovore nám Kikso prezradil, že sa chystajú nové súťaže a iné novinky, ktorými chce prilákať viac manažérov k sledovanosti reprezentácie, no rád by sa s komunitou začal stretávať aj osobne. Prisľúbil, že v priateľských zápasoch si zahrajú hráči mladšieho veku so šancou do budúcna, no samozrejme nezabudol dodať "Dúfam však, že ich budeme hrať čo najmenej :)"

Na otázku ako často je ochotný pristúpiť na PIC-PIC dohodu a koľko krát by ju aj dodržal, resp. či by ju porušil ak by súrne potreboval body odpovedal "Som ochotný ísť do PIC-PIC dohody vždy, keď to bude potrebné a prínosné. Porušil by som ju asi skôr iba v prípade, že by som si nebol istý, že ju dodrží aj súper."

Na záver sa vyjadril k svojim pomocníkom "Sú skvelí, okolo NT sa motá veľmi dobrá partia. Som im veľmi zaviazaný za ich pomoc."

A posledný odkaz pre komunitu - "Buďte s nami. Aj v dobrom aj v zlom!"Kiksovi ďakujem za rozhovor a prajem všetko dobré.

2012-02-29 23:36:54, 943 views

Link directly to this article (HT-ML, for the forum): [ArticleID=14899]

 
 
Rate this page
Server 096