We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Lithuania Lithuania

National Info

Season 53 is being played right now.

Has 10 regions and is located in Europe. Currency is €.

Out of 2 728 available teams, of which 1 276 are active, 40 are logged in.

Reigning Champions

League

Leaders_
Managed by Whatever_

Cup

Leaders_
Managed by Whatever_

Hattrick Masters

Leaders_
Managed by Whatever_

View all reigning cup champions

Next event

4-25-2019 17:30 - Daily updates, training

Hattrick Press

3-29-2017 Valdžia ant kilimėlio 2

Tęsiam šitą (20046) ir pakalbėsim apie privačius ir viešuosius interesus.

1162 views Written by LordasSniegas

Read article

3-29-2017 Valdžia ant kilimėlio

Sveiki. Sprendžiant iš pavadinimo, šiandien kalbiname mūsų valdžią, kurios darbas grumoti piršteliu. Nors straipsnio pavadinimas ir bauginantis, bet gavosi panašiau į kavutės gėrimą su zefyrais. Susipažinkite - GM,ai Martynas (Abugis (1468245)) ir Tomas (CorPuS (1624293), bei MOD'ai Darius (aranius (4017616), Dalius (D, anksčiau žinomas kaip Alaus mėgėjas (2201648).

1285 views Written by LordasSniegas

Read article

1-24-2017 Ginta - azarto skatintojas

Šiandien naujas straipsniukas apie azarto skatintoją bei nuobodulio vaikytoją Gintą (2168033) su išpažinties prieskoniais apie jaunystės nuodėmes „Hattrick'e“ bei sporto pasiekimus realybėje. Pakalbėsime apie jo totolizatorių (17059764.1) ir jo organizavimo džiaugsmus ir vargus, kaip visada užgriebsiu ir NT bėdų turgų.

1489 views Written by LordasSniegas

Read article

12-15-2016 Topsportas - naujasis NT Lietuva mesijas

Šiandien Jums pristatau Topsportą (3938712) - žmogų teistą už gerus darbus, kilusiems iš Jonavos tai įprasta, žmogų kuriam alus prie futbolo ne priešas, pagal naujausias aktualijas forumuose, žmogus, kuris kaip Trumpas žada „make NT Lietuva great again“, žmogus kuris negali ištrukti iš sektos gniaužtų. Visi atsakymai į jums iškilusius klausimus „Ką?!“ bus atsakyti straipsnyje.

1591 views Written by LordasSniegas

Read article

12-7-2016 Trigubas interviu su buvusiais rinktinių treneriais

Prieš jūsų akis interviu su trimis mūsų rinktinių treneriai. Visi jie skirtingi, nes vienas buvo daug pasiekęs su klubu, kitas iš esmės niekam nežinomas ir be pasiekimų, trečias turintis didelį užnugarį tarp savo draugų. Leiskite jums pristatyti Žydrių - pardavusį velniui sielą (zydriusge (11458257)), Martyną - labiausiai skriaustą rinktinių randomo (Martismfg (715696)) ir Žilviną, kuriam taško tik truko (ZilvaLT(1093922)). Jie papasakos apie savo patirtį būnant rinktinės treneriu, požiūrį, koks turi būti rinktinės treneris.

1682 views Written by LordasSniegas

Read article

5-16-2014 Kalba senieji Lietuvos lygos vilkai

Nedidelei straipsnių serijai apie Hattrick evoliuciją noriu pridėti dar vieną straipsnelį, šįkart daug lietuviškesnį. Tuos pačius, arba labai panašius, klausimus kaip praėjusiame straipsnyje uždaviau ir dviems Lietuvos lygos veteranams, kurie šį žaidimą žaidžia nuo pat Lietuvos lygos įkūrimo, o apie jį žino gal netgi ilgiau. Tai MariusHT, kuris ir oficialiai jau turėtų būti ilgiausiai žaidžiantis lietuvis, bei Dynia, kurį daugelis vartotojų tikrai turėtų žinoti. Pažiūrėkime, ką jie turėjo papasakoti.

3705 views Written by GM-CorPuS

Read article

4-12-2014 GM-Ambient: žaidžiu šį žaidimą nuo tada, kai jis atsirado!

Antroji trumpos straipsnių serijos dalis - interviu su vienu ilgiausiai šį žaidimą žaidžiančių vartotojų, GM-Ambient iš Norvegijos. Jis ne tik žaidžia Hattrick beveik nuo jo atsiradimo, tačiau yra ir bene ilgiausiai GM'o pareigas einantis asmuo, todėl jo patirtis įdomi bent keletu aspektų. Kadangi pirmajame straipsnyje pabandžiau trumpai papasakoti apie Hattrick evoliuciją, ir toliau pasiliksime prie globalesnio požiūrio į šį žaidimą. Tikiuosi, kad ir jums šis interviu pasirodys įdomus, o jeigu pagausite save mąstant apie kokį nors klausimą, į kurį norėtumėte gauti atsakymą, bet neradote čia, manau, pats Ambient mielai sutiks jums į jį atsakyti.

3731 views Written by GM-CorPuS

Read article

3-29-2014 Hattrick evoliucija Lietuvoje ir pasaulyje

„Hattrick yra originalus ir nemokamas interneto futbolo vadybos žaidimas. Čia Jūs kuriate savo svajonių futbolo komandą ir rungiatės su šimtais tūkstančių varžovų iš viso pasaulio.“ Taip skelbia pagrindinis šio žaidimo puslapis. Tačiau jis tai skelbė ne visada, jis tikrai ne visada atrodė taip, kaip atrodo dabar, ir jau tikrai ne nuo pat gimimo kalbėjo žmonėms lietuviškai. Galbūt nedaugelis tai žino. Būtent todėl ir nusprendžiau parašyti šią straipsnių seriją. Bandysiu papasakoti, kaip šis žaidimas keitėsi nuo jo atsiradimo, kaip jis atrodė, kokie svarbiausi įvykiai nutiko per tuos 17 metų ir koks jis yra dabar. Kalbėjausi su keletu šio žaidimo mohikanų, kurie turėtų būti gerai pažįstami Lietuvoje, na o vienas jų yra mohikanas tikrąja to žodžio prasme – žaidžia žaidimą beveik nuo jo įkūrimo. Jie atsakė į krūvą įdomių klausimų ir taip dar labiau nuspalvino šiuos straipsnelius. Skaitydami taip pat tikėkitės rasti išorių ir vidinių nuorodų, kurios nukreips šen bei ten ir iliustruos tai, apie ką pasakoju.

3787 views Written by GM-CorPuS

Read article

1-26-2014 Interviu su zydriusok (2 dalis)

Pirmoje dalyje jau nemažai sužinojome apie zydriųok, o antroje dalyje siūlau paskaityti apie komandos tikslus, antrą komandą, trenerio rinkimus, naująjį trenerį bei tai, ką HT galima nuveikti be savo komandos treniravimo :) Malonaus skaitymo!

3580 views Written by Martynas_

Read article

1-19-2014 Interviu su zydriusok (1 dalis)

Naujasis HT-Press interviu skyriaus pašnekovas - Lietuvos rinktinių puolėjų skautas zydriusok (11458257). Pašnekovas pasitaikė šnekus, ir visas interviu netilpo į vieną straipsnį, tad siūlau paskaityti net dvi šio interviu dalis.
Pirmoji dalis apie: Hattrick'o atradimą, lietuvių kalbą, meilę Lietuvai, duomenų bazes, vertimus bei lietuvišką futbolą. Interviu ilgas, tad be ilgų įžangų, siūlau pradėti skaityti.

3703 views Written by Martynas_

Read article

Previous page 1 2 3 4 Next page
 
 
Server 095