We use cookies - they help us provide you with a better online experience.
By using our website you accept that we may store and access cookies on your device.

Poland »   Regions »   Łódzkie 

Łódzkie

Regional info

Country: Poland
Number of teams: 1121
Number of online users: 0
Weather: Overcast Overcast
Forecast for tomorrow: Rain Rain
Latitude: 51°45'N
Longitude: 19°28'E

Yesterday

15:21 K.S Widzew Bałuty: Zwycięstwo!

Po fantastycznym początku i utrzymaniu przez zawodników Widzewa serii zwycięstw już w 10. kolejce zespół zapewnił sobie mistrzostwo ligi!
Dzięki temu gablota klubowa wzbogaci się o nowe trofeum, które miejmy nadzieję, że nie będzie ostatnim :)

5-12-2019

15:20 Football Club WONDERS: 5 kroków do 5 ligi !!!

Piłkarze FC WONDERS wygrali dziś na własnym boisku z PAULO BOYS, ale wygrana v-ce lidera nie zmieniła za bardzo układu w tabeli. Nadal są 3 pkt. różnicy nad drużyną VFL Bronksu. Jednak wracając do dzisiejszego meczu... miała być lekka i przyjemna gra - a był horror z happy-endem.

Do przerwy bowiem przegrywali 1:2.
W przerwie w szatni było słychać tylko obelgi trenera Özköka. Gdyby wyciąć wszystkie wyrazy niecenzuralne to przez 15 minut siedzieli by w ciszy! Na coś się jednak te wrzaski przydały, bo gospodarze w końcówce meczu strzelili dwa gole.

Zawiedli kompletnie napastnicy. Nie chodził Artner (mimo to dostał 10,5 gwiazdki), kontuzja Moraesa, brak widoczności u Mühlbacha. Na następny mecz trener wystawia młode wilki, bo może pogrzanie ławki przyniesie jakiś efekt.

Jeszcze nigdy nie było 5 ligi tak blisko jak teraz. Do zdobycia 15 pkt. I tyle chcemy zdobyć. Inaczej będą transfery, dymisje i zwolnienia!

[red. J.L.]

5-9-2019

10:16 Lnisno City: Piękna przygoda z Pucharem Polski się zakończyła!

''Kiedyś musiało to nastąpić... osiągnęliśmy w pucharach swoje wyżyny, a pewnego progu przeskoczyć się nie da. Jesteśmy dumni, z tego, że nasi młodzi wychowankowie mieli w tych awansach, do 9 rundy, swój duży udział!
Baa w 7 rundzie, dwie bramki, w tym jedną w dogrywce strzelił 18 latek, nasza klubowa nadzieja!

Wczoraj po przerwie, przy wyniku 1:2 wbiegło dwóch młodych zawodników, a potem trzeci i drużyna ostatecznie uległa rywalowi 1:3! Nie ma co gdybać i doszukiwać się straconych szans, gdyby do końca grał najsilniejszy skład, bo wyeliminowanie Psyche było ponad nasze możliwości. Żegnamy się z honorem i skupiamy się już w 100% na lidze i treningu!'' - podsumował prezes.

5-6-2019

09:05 Lnisno City: Rekordowy ranking!

Nasza trzecia przygoda z III ligą daje klubowi, po 8 ligowej kolejce, awans do najlepszej 100tki w kraju. Dokładnie 98 lokatę..co jest naszym klubowym rekordem.
Jeśli chodzi zaś o wojedzówdztwo to meldujemy się, po raz pierwszy, w TOP5!

Najlepszy wynik w historii notujemy także w Pucharze Polski, gdzie wywalczyliśmy awans do 9 rundy!! Zmierzymy się tam, z dobrze już nam znaną, z III ligowych potyczek, ekipą Psyche Staroźreby. Może zbyt dużych szans z dwukrotnym zdobywcą Pucharu Polski, jednocześnie ekipą byłego selekcjonera polskiej kadry, nie mamy, lecz sam fakt mierzenia się z tak utytułowanym zespołem to prestiż sam w sobie.

Ogólnie po bardzo udanym tygodniu, ligowym oraz pucharowym, czeka nas teraz znacznie cięższy tydzień, bo najpierw puchar, a potem wyjazd do lidera III ligi : MKS Startu Radziejów.

4-28-2019

14:57 Ano Crew: Łapiemy dwie sroki za ogon

Pierwsza uciekła w niedzielę, druga zwieje zapewne w środę.

 
 
Server 095