Ne përdorim cookies - ato na ndihmojnë ne për tju dhuruar juve një ekzperincë më të mirë online.
Duke përdorur faqen tonë ju pranoni që ne mund të ruajmë dhe të aksesojmë cookies në paisjen tuaj.

shtojca 3. Valutat

Këta janë kurset e këmbimit që përdoren në ekoniminë e Hattrick-ut. Zakonisht ju nuk duhet aspak të brengoseni për kursin e këmbimit, pasi krejt shumat automatikisht përkthehen në valutën tënde lokale, por kur komunikon me përdorues nga ligat tjera, mundet me qenë e dobishme me ditur kurset e këmbimit.
Liga Valuta
Afrika Jugut Afrika Jugut 100 Rand = 12.5 US$
Algjeria Algjeria 10000 DZD = 100 US$
Andorra Andorra 100 € = 100 US$
Anglia Anglia 100 £ = 150 US$
Angola Angola 10000 kwanza = 100 US$
Arabia Saudite Arabia Saudite 100 SAR = 25 US$
Argjentina Argjentina 100 Pesos = 100 US$
Armenia Armenia 50 000 dram = 100 US$
Austria Austria 100 € = 100 US$
Azerbajxhan Azerbajxhan 100 AZN = 100 US$
Bahreni Bahreni 50 BHD = 100 US$
Bangladeshi Bangladeshi 5000 taka = 100 US$
Barbados Barbados 100 BBD = 50 US$
Belgjika Belgjika 100 € = 100 US$
Beliza Beliza 100 $ = 50 US$
Benin Benin 100 $ = 100 US$
Bjellorusia Bjellorusia 100 BYN = 50 US$
Bolivia Bolivia 1000 Bs = 100 US$
Bosnje dhe Herzegovina Bosnje dhe Herzegovina 100 KM = 50 US$
Botsvana Botsvana 100 pula = 100 US$
Brazili Brazili 100 reais = 50 US$
Bregu i Fildishtë Bregu i Fildishtë 50 000 XOF = 100 US$
Brunej Brunej 100 BND = 50 US$
Bullgaria Bullgaria 100 lv = 50 US$
Danimarka Danimarka 1000 Kroner = 100 US$
Egjipti Egjipti 100 E£ = 25 US$
Ekuadori Ekuadori 100 $ = 100 US$
El Salvador El Salvador 100 US$ = 100 US$
Emiratet e Bashkuara Arabe Emiratet e Bashkuara Arabe 250 Dirham = 100 US$
Estonia Estonia 100 € = 100 US$
Etiopia Etiopia 100 Birr = 2.5 US$
Filipinet Filipinet 100 Pesos = 2.5 US$
Finlanda Finlanda 100 € = 100 US$
Franca Franca 100 € = 100 US$
Gana Gana 100 cedis = 100 US$
Gjeorgjia Gjeorgjia 100 Lari = 50 US$
Gjermania Gjermania 100 € = 100 US$
Greqia Greqia 100 € = 100 US$
Guami Guami 100 $ = 100 US$
Guatemala Guatemala 100 Q = 100 US$
Haiti Haiti 10000 gourde = 100 US$
Hollanda Hollanda 100 € = 100 US$
Hondurasi Hondurasi 100 HNL = 50 US$
Hong Kongu Hong Kongu 1000 HKD = 100 US$
Hungaria Hungaria 20 eFt = 100 US$
India India 100 Rupees = 2.5 US$
Indonezia Indonezia 1000 000 Rp = 100 US$
Iraku Iraku 100 dinar = 50 US$
Irani Irani 1000 000 Rial = 100 US$
Irlanda Irlanda 100 € = 100 US$
Irlanda Veriut Irlanda Veriut 100 £ = 150 US$
Ishujt Faroe Ishujt Faroe 1000 Kroner = 100 US$
Islanda Islanda 10000 Ikr = 100 US$
Italia Italia 100 € = 100 US$
Izraeli Izraeli 500 NIS = 100 US$
Japonia Japonia 10000 Yen = 100 US$
Jemeni Jemeni 10000 rial = 100 US$
Jordani Jordani 100 JOD = 50 US$
Kamboxhia Kamboxhia 100 000 Riel = 25 US$
Kameruni Kameruni 50 000 XAF = 100 US$
Kanada Kanada 100 C$ = 50 US$
Kape Verde Kape Verde 10000 Esc. = 100 US$
Katari Katari 100 QAR = 100 US$
Kazakistan Kazakistan 10000 tenge = 100 US$
Kenia Kenia 100 KES = 5 US$
Kili Kili 20 000 Pesos = 100 US$
Kirgistan Kirgistan 5000 som = 100 US$
Kolumbia Kolumbia 100 US$ = 100 US$
Komora Komora 50 000 franc = 100 US$
Korea Jugut Korea Jugut 100 000 Won = 100 US$
Kosta Rika Kosta Rika 5 000 Colones = 100 US$
Kroacia Kroacia 1000 Kuna = 100 US$
Kuba Kuba 100 $ = 100 US$
Kuraçao Kuraçao 100 guilder = 50 US$
Kuvajti Kuvajti 100 dinar = 250 US$
Letonia Letonia 100 € = 100 US$
Libani Libani 100 000 LBP = 50 US$
Lihteshtein Lihteshtein 100 CHF = 50 US$
Lituania Lituania 100 EUR = 100 US$
Luksemburgu Luksemburgu 100 € = 100 US$
Madagaskar Madagaskar 40 000 ariary = 100 US$
Malajzia Malajzia 100 MYR = 25 US$
Maldives Maldives 100 rufiyaa = 5 US$
Mali i Zi Mali i Zi 100 € = 100 US$
Malta Malta 100 € = 100 US$
Maqedonia e veriut Maqedonia e veriut 100 MKD = 5 US$
Maroku Maroku 1000 dirhams = 100 US$
Meksika Meksika 1000 Pesos = 100 US$
Mjanmar Mjanmar 20 000 kyat = 100 US$
Moldavia Moldavia 100 lei = 5 US$
Mongolia Mongolia 100 000 tugrik = 50 US$
Mozambiku Mozambiku 2500 metical = 100 US$
Nigeria Nigeria 10000 kNaira = 100 US$
Nikaragua Nikaragua 100 NIO = 5 US$
Njerëzit e Republikës së Kinës Njerëzit e Republikës së Kinës 1000 Yuan = 100 US$
Norvegjia Norvegjia 1000 Kroner = 100 US$
Omani Omani 50 rial = 100 US$
Oqeania Oqeania 100 AU$ = 50 US$
Pakistani Pakistani 5000 rupee = 100 US$
Palestina Palestina 500 NIS = 100 US$
Panama Panama 100 ฿ = 100 US$
Paraguai Paraguai 500 PYG = 100 US$
Peru Peru 100 US$ = 100 US$
Polonia Polonia 100 zł = 25 US$
Porto Riko Porto Riko 100 $ = 100 US$
Portugali Portugali 100 € = 100 US$
Qipro Qipro 100 € = 100 US$
RD e Kongos RD e Kongos 20 000 CDF = 100 US$
Republika Çeke Republika Çeke 100 Kč = 2.5 US$
Republika Domenikane Republika Domenikane 100 pesos = 5 US$
Rumania Rumania 100 Lei = 5 US$
Rusia Rusia 100 Roubel = 2.5 US$
San Marino San Marino 100 € = 100 US$
São Tomé dhe Príncipe São Tomé dhe Príncipe 2500 dobra = 100 US$
Senegali Senegali 50 000 XOF = 100 US$
Serbia Serbia 1000 dinar = 100 US$
SHBA SHBA 100 US$ = 100 US$
Shën Vincenti dhe Grenadinet Shën Vincenti dhe Grenadinet 250 dollar = 100 US$
Shqipëria Shqipëria 20 000 lek = 100 US$
Singapori Singapori 100 SG$ = 50 US$
Siria Siria 100 $ = 100 US$
Skocia Skocia 100 £ = 150 US$
Sllovakia Sllovakia 100 € = 100 US$
Sllovenia Sllovenia 100 € = 100 US$
Spanja Spanja 100 € = 100 US$
Sri Lanka Sri Lanka 20 000 rupees = 100 US$
Suedia Suedia 1000 kr = 100 US$
Surinami Surinami 100 SRD = 50 US$
Tailanda Tailanda 100 Baht = 2.5 US$
Taipei Kinës Taipei Kinës 100 $ = 100 US$
Tanzania Tanzania 100 $ = 100 US$
Trinidad dhe Tobako Trinidad dhe Tobako 1000 TTD = 100 US$
Tunizia Tunizia 125 Dinars = 100 US$
Turqia Turqia 100 TL = 100 US$
Uellsi Uellsi 100 £ = 150 US$
Uganda Uganda 100 000 shill = 50 US$
Ukraina Ukraina 500 hryvnia = 100 US$
Uruguai Uruguai 1000 Pesos = 100 US$
Uzbekistan Uzbekistan 100 000 som = 100 US$
Venezuela Venezuela 100 Bs = 100 US$
Vietnami Vietnami 1000 dong* = 100 US$
Xhamajka Xhamajka 100 JMD = 5 US$
Zambia Zambia 500 kwacha = 100 US$
Zvicra Zvicra 100 CHF = 50 US$
 
 
Server 081