Ne përdorim cookies - ato na ndihmojnë ne për tju dhuruar juve një ekzperincë më të mirë online.
Duke përdorur faqen tonë ju pranoni që ne mund të ruajmë dhe të aksesojmë cookies në paisjen tuaj.

Hattrick Manaxhim Futbolli | Regjistrohu në botën e lirë të futbollit 

Hattrick Manaxhim Futbolli | Regjistrohu në botën e lirë të futbollit
Lojë menaxheriale futbolli në linjë  - Faqja e dhënies së urdhërave

Ju jeni shefi

Ju kryeni detyrat e menaxherit dhe pronarit të klubit. Ju planifikoni taktika, strategji dhe stërvitje; zgjidhni lojtarët që do luajnë dhe vendosni se si ata duhet të veprojnë në fushë. Ju jeni gjithashtu në krye të financave, duke investuar në përmirësimin e Stadiumit dhe çfarë stafi personelit klubi juaj duhet të punësojë.

 
Lojë menaxheriale futbolli në linjë  - Faqja e lojtarit

Ndërtoni dhe stërvisni ekipin tuaj

Zhvilloni i ekipin tuaj përmes stërvitjes dhe bëjini lojtarët tuaj më të kualifikuar. Gjeni lojtarë të rinj në transferim dhe forconi më tej ekipin tuaj, ose filloni të gjeni talentet tuaja nga ekipi i të rinjve për gjeneratën e ardhshme.

 
Lojë menaxheriale futbolli në linjë

Beteja për trofe

Ju konkuroni kundër drejtuesve të tjerë në sistemin e ligave të Hattrick, në kupën zyrtare dhe në ndeshjet miqësore. Ju filloni në ligën e fundit dhe pastaj ngjiten në ligat më të larta.

Ju gjithashtu mund të krijoni turnet tuaja dhe të luani kundër miqve tuaj.

 
Lojë menaxheriale futbolli në linjë

Komuniteti dhe aplikimet

Komuniteti vërtetë vecon Hattrick-un. Anëtarësohuni në forumet tona të gjalla dhe bëni miq të rinj nga e gjithë bota. Ju gjithashtu mund të përdorni rrjetin tonë të madh të zhvillimit, CHPP, ka shumë aplikime dhe shërbime për përdoruesit për të shijuar. Si aplikimet për iPhone dhe Android!

 
Server 096