Ne përdorim cookies - ato na ndihmojnë ne për tju dhuruar juve një ekzperincë më të mirë online.
Duke përdorur faqen tonë ju pranoni që ne mund të ruajmë dhe të aksesojmë cookies në paisjen tuaj.

Bota e Hattrickut

Garat në zhvillim

Kupa Botërore Kupa e Botës është në Finalja
Ndeshja ardhshme: Sot 20:00
Kupa Botërore Kupa e Botës U21 është në Raundi I
Ndeshja ardhshme: E premte 20:00

Garat në vijim

Mattrick Masters Hattrick Masters nuk ka nisur akoma.
Ndeshja ardhshme: 6-24-2024 16:00
Java mbështetëse Java mbështetëse nuk ka nisur akoma.
Ndeshja ardhshme: Sot 18:00

Kampionët në fuqi

Kupa botërore Kupa botërore U21 Hattrick Masters Java mbështetëse
Argjentina Argentina
Drejtohet nga hastalavictoria
SHBA U21 USA
Drejtohet nga PitRules88
Deportivo Mato Grande
Drejtohet nga Praqol
Chubi y Capo
Drejtohet nga Fabian

Ekipet Kombëtare - Njoftimet për shtyp

5-11-2024 Kape Verde Cabo Verde: 🏆🏆🏆🏆🏆🏆
5-10-2024 San Marino U21 San Marino: Ritiro
5-6-2024 San Marino U21 San Marino: Nessun argomento.
5-6-2024 Turqia Türkiye: Scout Ekibi (Scout List)
5-5-2024 Argjentina U21 Argentina: DT y STAFF
Faqja e parëFaqja e Mëparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Faqja TjetërFaqja e fundit
 
Server 070